9 TÁCHA Pavel     3   - 10 TÁCHA Jan 1 1 1
12 STEHLÍK David     4    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 2 4
14 SOKOLÍK Miroslav 2   1    - A TÁCHA Zdeněk 2 2 5
19 VAZDA Radek     6    -

V 15. kole I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" ve Velešíně proti místnímu klubu HbK Termiti. Obejít se muselo hned bez tria hráčů Novotný, Kocourek a Bartizal. Poprvé tak letos nastoupila posila z "A" mužstva, jíž byl trenér "béčka" Zdeněk Tácha.

Úvodní pětiminutovka příliš mnoho vzruchu nepřinesla. Z ničeho nic se ale míček dostal k Jiříčkovi, který se rozběhl k soupeřově brance, obešel vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře a otevřel skóre. Plavští rázem ožili a domácí najednou nevěděli, kam dřív skočit. Výsledkem náporu byl druhý gól v síti Velešína, o který se postaral Sokolík, který uklidil do odkryté branky přihrávku M. Táchy. V 18. minutě našel Jiříček zpoza branky Z. Táchu a ten bez problémů zvýšil na 3:0 pro hosty. Vzápětí si sice vybral slabší chvilku plavský brankář Pivec, jemuž prošla do sítě střela z uctivé vzdálenosti, na pohodě plavských hráčů tato situace ale nic nezměnila.

I druhá třetina totiž jednoznačně patřila hostům. Vzhledem k tomu, že jejich kombinace dlouho postrádaly střelbu, vydrželo skóre z první třetiny až do 28. minuty, kdy přihrávku M. Táchy za obránce úspěšně zakončil J. Tácha. Vzápětí se od modré trefil Fendek a hosté vedli 5:2. O 2 minuty později přišli ke slovu i domácí, nicméně pány na hřišti byli i nadále hokejbalisté z Plava. Ve 36. minutě přidal jejich šestý gól Z. Tácha, když ukončil sérii nepřesností na obou stranách a nakonec potrestal soupeřovu chybu v rozehrávce. V závěru druhé části poslal křížnou přihrávkou Z. Tácha do sóla velmi dobře hrajícího Fendeka a ten blafákem přidal sedmý plavský úspěch.

V závěrečné části trenér Z. Tácha pod dojmem jasného vedení poněkud přeskupil řady a na hřišti se tak společně začala objevovat příbuzenská čtveřice se jse společným příjmením Tácha. Přes velkou převahu plavští přidali pouze 2 branky. V 54. minutě se prosadila právě řada Táchů, konkrétně se ujala bekhendová střela M. Táchy pod horní tyčku. V poslední minutě pak přidal devátý plavský gól Sokolík, když se nejlépe zorientoval ve schrumáži na brankovišti. Plavští si tak tentokrát bez větších problémů přivezli z dříve horkého velešínského asfaltu dva body.