4 NOVOTNÝ Jiří     0   - 8 TÁCHA Matěj 1 1 0
9 TÁCHA Pavel   2 9    - 10 TÁCHA Jan 6 3 9
14 SOKOLÍK Miroslav   1 9    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   -1
19 VAZDA Radek   1 0    -

Sérii třech utkání na hřišti soupeřů ukončilo plavské béčko v Čejkovicích, kde se v 13. kole I. ligy AHbK střetlo s Huricanem.

Plavští měli už od první minuty mírně navrch, nicméně dlouho to vypadalo, že převzali střelecké trápení z utkání "A" mužstva. Do vedení se tak v 11. minutě dostal Hurican poté, co si brankář Pivec nepohlídal bližší tyčku. O chvíli později mohl vyrovnat J. Tácha, ale jeho střela skončila na držadle hole domácího brankáře. J. Tácha si spravil chuť v 19. minutě, kdy jeho nenápadná střela z levého křídla propadla brankáři mezi betony.

Jana Táchu vyrovnávací gól zřejmě nabudil a byl to právě on, kdo udával ráz hry v dalších dvou třetinách. Hned ve 22. minutě přesprintoval soupeřova obránce a strhl vedení na plavskou stranu. O dvě minuty později vypálil z kruhů švihem Jiříček a hosté vedli 3:1. Ve 27. minutě přidal po přečíslení dva na jednoho čtvrtou plavskou branku Fendek a v 31. minutě završil J. Tácha hattrick. Jednoznačný vývoj druhé části zakončil po kombinaci na jeden dotek šestým plavským gólem Fendek.

I v závěrečné části dominovali hosté z Plava a prim opět hrála útočná dvojice J. Tácha - Bartizal. Neudržitelný J. Tácha, který vypadal, jako by byl natažen na klíček, přidal ve 43., 44. a 50. minutě další 3 branky a hosté tak vedli už 9:1. Přesně v polovině závěrečné části zakulatil skóre na desítku Bartizal. O dvě minuty později přišli ke slovu i hosté, nicméně plavská odpověď přišla vzápětí. M. Tácha při přečíslení tři na jednoho volil střelu a míček se zastavil až v síti. V 57. minutě přišel poněkud kuriózní gól v Pivcově síti poté, co Novotný při rozehrávce trefil soupeře do nohy, od níž se míček odrazil za překvapeného plavského brankáře. Poslední slovo ale patřilo plavské úderné dvojici, konkrétně Bartizalovi, který v závěrečné minutě stanovil konečné skóre 3:12.