9 TÁCHA Pavel 2   3   - 10 TÁCHA Jan   1 3
12 STEHLÍK David     0 2  - 13 JIŘÍČEK Miroslav     -1
14 SOKOLÍK Miroslav   1 3    - 19 VAZDA Radek   2 1
20 KOCOUREK Lukáš  2   0    -

V prvním ukání roku 2009 čekala na hokejbalisty plavského béčka Lafeta, což bývá vždy velmi nepříjemný soupeř.

Hned v úvodní minutě mohl potrestat zaváhání domácího brankáře Vazda, leč nestalo se. Na další vzruch se čekalo až do 7. minuty, kdy jeden z domácích hráčů zasáhl Bartizala vysokou holí a následovala plavská přesilovka. Při ní napřáhl na modré Kocourek a s pomocí teče domácího hráče otevřel skóre. Druhý gól padl v 19. minutě. To soupeřovu rozehrávku zachytil P. Tácha a po zemi zamířil přesně k tyčce. Více se toho v úvodní třetině neudálo. O tom, že se skutečně nejednalo o žádnou útočnou smršť, svědčí počet střel na branku, který byl 4:8.

Ve druhé třetině domácí přidali a rázem se bylo na co dívat. Pivec třemi zákroky během necelých 10 sekund asi rychle rozmrzl a určitě si už na nedostatek práce stěžovat nemohl. Plavští se soustředili zejména na rychlé protiútoky, většinou jim ale chyběla přesnější finální přihrávka. Je zajímavé, že ač Lafeta měla převahu, skórovala nakonec z rychlého brejku. Stalo se tak v 26. minutě poté, co se plavští hráči pustili hlouběji do útočného pásma a poté propadli. Další gól ale pozorný Pivec za svá záda nepustil. Ve 35. minutě plavským hráčům konečně vyšlo přečíslení tři na jednoho a Kocourek přidal třetí gól, které hokejbalisty HBC Plav opět uklidnil.

Závěrečná část vyzněla lépe pro hosty. Ti byli aktivnější a po zásluze se dočkali dalších dvou branek v soupeřově síti. V 50. minutě se vrhla do útoku druhá plavská obranná dvojice, Sokolík našel před brankou volného P. Táchu a ten nezaváhal. Poslední gól padl v 57. minutě a postaral se o něj při signalizovaném vyloučení domácího hráče Bartizal. Plavské "béčko" tak začalo rok 2009 stejně jako "A" tým vítězně.