4 NOVOTNÝ Jiří     -2   - 8 TÁCHA Matěj     -3
9 TÁCHA Pavel     -3    - 10 TÁCHA Jan 1   -3
12 STEHLÍK David     -4 2  - 14 SOKOLÍK Miroslav     -3
20 KOCOUREK Lukáš     -2    -

Stejně jako "A" mužstvo i plavská "rezerva" zakončila kalendářní rok 2008 v Čejkovicích, kde se s místním "béčkem" utkala o první místo.

I bez svých dvou nejproduktivnějších hráčů Vazdy a Jiříčka začali plavští odvážně. V první třetině byli lepším mužstvem a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohli obdržet debakl. Jejich hře chyběla jediná věc, a to důraznější a účinnější střelba. Domácí tak plavský nápor celkem bez úhony přečkali a v 17. minutě sami udeřili poté, co první střelu od modré Pivec sice vyrazil, ale na dorážku byl krátký.

Druhá třetina byla poměrně dlouho celkem vyrovnaná, ale postupně přece jen začali získávat převahu domácí. Svůj pomalu stupňující se tlak nakonec také korunovali druhou brankou, která padla v čejkovické přesilové hře. Na plavské hráče poté přišel tradiční útlum a než se vzpamatovali, prohrávali po dalších dvou střelách už 0:4.

Do závěrečné části sice hosté vstoupili se snahou o zkorigování výsledku, ale hned v úvodní minutě inkasovali po střele z dálky pátý gól a bylo rozhodnuto definitivně. Čejkovičtí poté přidali další 3 branky a plavští se svého čestného úspěchu dočkali až necelé 2 minuty před koncem, kdy se prosadil J. Tácha. Úctyhodná série 18 utkání bez prohry tak skončila vysokou porážkou 1:8.