4 NOVOTNÝ Jiří     0 2 - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   1
9 TÁCHA Pavel 1   2    - 18 TÁCHA Matěj   1 1
14 SOKOLÍK Miroslav     2    - 19 VAZDA Radek     1
20 KOCOUREK Lukáš     1 2  -

Bez zraněného Stehlíka a nemocného Fendeka nastoupilo plavské "béčko" k utkání 4. kola I. ligy AHbK. Soupeřem mu bylo v předchozích utkáních nepříliš výrazné mužstvo z Velešína.

Úvod utkání byl oboustranně opatrný a na nějaký vzruch před brankami jsme museli nějakou dobu čekat. Domácí se přece jenom osmělili jako první a tak se po slepených gólech v 9. a 11. minutě dostali do dvoubrankového vedení. Nejprve se před brankou nejlépe zorientoval J. Tácha a o chvíli později zamířil od modré přesně pod horní tyčku P. Tácha. Plavští byli poté až do konce úvodní části mírně aktivnější, příliš nebezpeční ale nebyli. A protože i hosté z Velešína pálili na Pivce víceméně pouze propagačně, na skóre se do konce úvodní části celkem logicky už nic nezměnilo.

Vstup do druhé třetiny měli domácí přímo raketový. M. Tácha vyhrál úvodní buly na Jiříčka, ten se nijak nerozpakoval, překročil modrou čáru, vystřelil a bylo to 3:0. Z druhé třetiny uběhlo pouhých 5 vteřin. Kdo čekal další ofenzivní smršť, byl asi zklamán. V 26. minutě hráli plavští přesilovku, ve které pálil jak u Verdunu Novotný, ani jedna z jeho střel se ale mezi tři tyčky nevešla. V závěru přesilovky naopak přišel velešínský brejk, proti kterému musel vytasit skvělý zákrok brankář Pivec. Ve 30. a 31. minutě po střelách J. a P. Táchy dvakrát za hostujícím brankářem zazvonila tyčka, to však bylo z plavské strany pohříchu vše. Pevnou půdu pod nohama čím dál tím více začali získávat hosté z Velešína a v závěru třetiny musel několikrát předvést své umění plavský brankář Pivec.

V závěrečné třetině domácí vyklidili pozice a jejich akcie držel zejména pozorný brankář Pivec, který si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Ve 46. minutě byl sice překonán, střelec gólu měl ale v zápisu uvedeno jiné číslo a gól tak neplatil. Plavští si o gól ve své síti koledovali až do konce utkání a ještě v poslední minutě musel Pivec zachraňovat hbitou lapačkou. Protože odolal, mohl se radovat z vychytané nuly a celý tým z vítězství 3:0.