4 NOVOTNÝ Jiří   1 2   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   2
9 TÁCHA Pavel     -1    - 18 TÁCHA Matěj     -1 2
14 SOKOLÍK Miroslav     -1    -
19 VAZDA Radek   1 2    -

V prvním kole nové sezóny přiřkl los plavskému "béčku" Lafetu, tedy soupeře, s nímž plavští v loňské sezóně sehráli dvě poměrně vyhrocená utkání.

Ve stejném duchu začal i tento zápas. Už v 9. minutě nebylo na trestné lavici k hnutí. Současně na ní totiž seděli 2 hráči Lafety a plavský M. Tácha. Dvě přesilovky, které v úvodu utkání domácí sehráli, ale spíše pomohli hostům. Ti se bez větších problémů ubránili a poté několikrát vyzkoušeli pozornost Pivce v plavské brance. Ten odolal a tak se do vedení nakonec dostali domácí, když se ujala tečovaná Jiříčkova střela od modré.

V první minutě druhé části odešel za katr Fendek a hosté v závěru přesilovky vyrovnali po nepříliš vydařené střele, která překvapila jinak pozorného Pivce. Než se domácí vzpamatovali, už prohrávali. Ve 27. minutě měl jeden z útočníků Lafety před Pivcem dostatek prostoru a nezaváhal. Hosté se pod dojmem vedení poté poněkud zatáhli a začali čekat na příležitosti k brejkům a to byla voda na mlýn domácích, kteří postupně začali zvyšovat obrátky. Dlouho je ale zrazovala nepřesnost v koncovce. Když už se zdálo, že po dvou třetinách budou 1:2 prohrávat, vystřelil z otočky Fendek a 12 sekund před koncem třetiny vyrovnal.

V závěrečné třetině měli mírně navrch domácí, gól se jim ale vstřelit nepodařilo. Hosté se soustředili zejména na bránění nerozhodného výsledku, občas ale také vyráželi k nebezpečným protiútokům. Nejvíce vzruchu se odehrálo v 50. minutě, kdy hostující kapitán nejprve velmi teatrálně upadl, poté zahodil rukavici a když obdržel osobní trest, ještě uhodil hokejkou do mantinelu. Poroučel se tak předčasně do sprch. Po tomto drobném incidentu se hra, která byla předtím značně rozháraná, poněkud uklidnila, na skóre se ale už nic nezměnilo.