5 SRBENÝ Tomáš   1 1   - 97 ŠÍVR Jan 1 2 1
18 LONSMÍN Pavel   1 1   - 8 TRNĚNÝ Tomáš 2   1
19 PÁVEK Karel     1   - 10 TÁCHA Jan     -1
68 POSTL Josef   1 1   -

Za krásného slunného počasí odcestoval HBC Plav do Českých Budějovic, aby se na hřišti Pedagogu v souboji o bronzové medaile utkal s Pekárenskou. Plavští se museli obejít bez zraněného Z. Táchy, Pekárenská naopak nastoupila i s dvěmi hokejovými posilami Bombicem a Králem.

Úvodní třetina vyzněla lépe pro hokejbalisty z Plava. Přestože i Pekárenská měla šance, více vzruchu bylo přece jen před Havlínem. Ve 12. minutě nejprve zlikvidoval vyloženou šanci Pekárenské Beneš, poté vyrazil do protiútoku Lonsmín, který našel na levém křídle rozběhnutého Šívra a ten milimetrově přesnou křížnou střelou otevřel skóre. Vedení plavským hráčům ale vydrželo jen necelé 2 minuty. To se Pekárenská prosadila ve schrumáži po vhazování a vyrovnala. Vedení na plavskou stranu vrátil v 19. minutě Trněný, který Havlína zaskočil střelou z uctivé vzdálenosti.

Hned v úvodní minutě druhé třetiny vyslal Šívr do sólového nájezdu Říhu a ten forhendovým blafákem nedal Havlínovi šanci. Ve 25. minutě pláchl po pravém křídle rychlík Trněný a po jeho střele nad lapačku vedli plavští už 4:1. Pekárenská se ale nehodlala jen tak vzdát. Ve 31. minutě měl mezi kruhy dostatek času trestuhodně volný Král a hosté rázem ožili. O 4 minuty později vznikl před Benešem další závar a důrazní hráči Pekárenské snížili na 4:3.

Ve 47. minutě vypadla jinak velmi dobře chytajícímu Benešovi z lapačky nepříliš prudká střela a bylo vyrovnáno. Začínalo se tak prakticky znovu. Plavské hráče ale jakoby ten vyrovnávací gól uklidnil. Jestliže se v předchozích 10 minutách převážně pouze bránili a obávali se o výsledek, po této brance opět ožili. A v 52. minutě se dočkali vítězného gólu. Srbeného nahození totiž Havlín vyrazil pouze před sebe a Kopic bekhendovým blafákem za uctivého sledování soupeřovy obrany strhl vedení zpět na plavskou stranu. Pekárenská to samozřejmě nevzdala a několikrát nebezpečně zahrozila. Na druhé straně po neuvěřitelném Trněného sprintu nechybělo mnoho, aby se do zakončení dostal Postl. Přesně 2 minuty před koncem si Pekárenská vzala oddechový čas a začala se chystat k závěrečné power-play. Plavští hráči ale dokázali získat míček do útočného pásma a Říha nadvakrát překonal Havlína a definitivně rozhodl o tom, že bronzové medaile poputují do Plava.