5 SRBENÝ Tomáš     -1  10 - 97 ŠÍVR Jan  1 1 4
18 LONSMÍN Pavel  2 4 2 - B VAZDA Radek   -1 2
19 PÁVEK Karel  1 4   -
68 POSTL Josef  1   -1  2 -

K předposlednímu utkání základní části odcestoval HBC Plav na Dobrou Vodu s cílem přerušit sérii nepříliš vydařených utkání a pojistit si třetí místo v tabulce. Kromě potrestaného R. Šívra se ale také musel obejít bez svého nejproduktivnějšího hráče Z. Táchy.

Plavští začali výborně. Na přelomu 1. a 2. minuty si na krásný Pávkův pas na hrot naběhl obránce P. Lonsmín a otevřel skóre. Hned o minutu později přišel první podivuhodný verdikt dobrovodského rozhodčího Studíka, který poté, co jeho kolega vyloučil domácího hráče, poslal dodatečně na trestnou lavici i Srbeného. Při hře 3 na 3 zahrozila Dobrá Voda, Beneš ale zachránil. V 10. minutě po buly v útočném pásmu plavská obrana propadla a Volavka tváří v tvář Benešovi nezaváhal. V 16. minutě putoval na trestnou lavici Postl, hosté ale svého soupeře prakticky nepustili do útočného pásma. V závěru přesilovky navíc faulovali domácí a plavští nabídnutou přesilovku využili. Po dlouhém obléhání domácí branky zamířil přesně Postl.

I druhou třetinu začali hosté výborně. Pávek vypálil od modré a míček se zastavil až v síti. Poté se začalo na hřišti trochu jiskřit a tak měl dostatek práce zejména trestoměřič. Za zmínku stojí situace z 26. minuty, kdy opět "exceloval" rozhodčí Studík, který se připletl do menší šarvátky u mantinelu, napadl Srbeného a poté mu navíc udělil osobní trest. Kromě několika tvrdších zákroků se ale domácí nezmohli prakticky na nic. Plavští pozorně bránili a navíc byli hodně nebezpeční i v útoku. V 36. minutě se J. Šívr protáhl okolo Jirovského a křížnou střelou zvýšil na 4:1 pro hosty.

Ti v závěrečné třetině utkání bezpečně kontrolovali a soupeře nepustili do vážnější šance. V 50. minutě navíc napřáhl na modré Lonsmín a zvýšil na 5:1. Závěrečná desetiminutovka se změnila na souboj plavských střelců s dobrovodským brankářem. A protože ten vyšel ze všech soubojů vítězně, když jej v několika vyložených šancích nepřekonal Vazda, Postl ani Říha, skončilo utkání plavským vítězstvím 5:1.