5 SRBENÝ Tomáš   1 4  4 - 97 ŠÍVR Jan     2
18 LONSMÍN Pavel   1 3   - 99 TÁCHA Zdeněk 2   3 2
19 PÁVEK Karel  2   3   - 8 TRNĚNÝ Tomáš 1 1 3
68 POSTL Josef 1   4 -

Do otvetného čtvrtfinálového utkání nastupovali plavští hokejbalisté plni odhodlání a posíleni o hbitého útočníka Tomáše Trněného.

Úvod utkání se domácím vydařil. Nejprve sice z rychlého brejku zahrozili hosté, ale v protiútoku našel Kopic před brankou Táchu a ten otevřel skóre. Vzápětí hosté vystrašili Beneše tvrdou střelou, plavský brankář měl ale dobře postavené tyčky. Jinak se hra odehrávala převážně v obranném pásmu hostů. Obrana TSTV v čele s výborným brankářem Havlem přečkala bez úhony i dvě oslabení, krátce poté ale už kapitulovala. Lonsmínovu střelu Havel pouze vyrazil a důrazný Říha dotlačil míček do sítě.

Úvod druhé třetiny jakoby kopíroval třetinu úvodní. Ve 24. minutě nejprve zahrozili hosté, z protiútoku ale výborně hrající Trněný předložil míček z druhé vlny nabíhajícímu Postlovi, který měl moře času na to, aby přesně zamířil a prostřelil Havla potřetí. O 3 minuty později se skóre měnilo znovu. To za soupeřovou brankou nejprve zabojoval Srbený, míček se dostal k Trněnému, který s ním vykroužil před branku a střelou pod Havlovu vyrážečku rozjásal domácí počtvrté. Ve 34. minutě předvedli domácí pohlednou akci na jeden dotek, na jejím konci Tácha střelou z lévého křídla vymetl pavučinku v horním růžku Havlovy branky a zvýšil na 5:0. Poté se začalo na hřišti trochu jiskřit, a tak si na nedostatek práce nemohl stěžovat ani časoměřič Karel Pávek st.

V úvodu závěrečné části sehráli domácí další nepříliš plodnou přesilovku, chuť si ale spravili ve 48. minutě ve vlastním oslabení. To soupeři ukořistil míček Pávek, sólový nájezd sice napoprvé neproměnil, měl ale dostatek času na dorážku, proti které byl už Havel bezmocný. Pávek byl autorem i posledního čtvrtfinálového gólu, který padl v 53. minutě poté, co jej přihrávkou zpoza branky našel Říha. Hosté celkem logicky poněkud rezignovali a tak se plavskému brankáři Benešovi bez vážnějších problémů podařilo vychytat první nulu v hokejbalové kariéře.