3 BENEŠ Ondřej 60 27 5 84,4   12 ŘÍHA Jakub 1 1 -1
18 LONSMÍN Pavel   1 0   - 99 TÁCHA Zdeněk     0
19 PÁVEK Karel  2 1 1   - 8 TRNĚNÝ Tomáš   1 -3
68 POSTL Josef 1   -3 10  -
9 TÁCHA Pavel     0

V prvním semifinálovém utkání předvedli plavští velmi dobrý výkon, bohužel ale nezvládli začátek a konec, a tak odešli poněkud nešťastně poraženi.

Po vyrovnané úvodní pětiminutovce putoval na trestnou lavici Šívr a hosté přesilovku velmi rychle využili. Vzápětí zaskočení domácí jenom sledovali, jak čejkovičtí pronikli znovu před Beneše a zvýšili na 2:0. Plavské hráče ale dva slepené góly nepoložili. V 11. minutě Říha dorážkou Lonsmínovy střely snížil a ve 14. minutě Pávek střelou od modré vyrovnal. Začínalo se tak prakticky znovu. Vedení mohl na plavskou stranu strhnout Šívr, mířil ale pouze do betonů čejkovického brankáře. Na druhé straně měl Beneš plné ruce práce s důrazným Plášilem.

I ve druhé třetině jsme viděli kvalitní hokejbal. Ve 23. minutě mnoho nechybělo, aby do sítě pronikl Táchův bekhend. Právě Tácha si chvilku poté v nezaviněném souboji poranil kotník a z utkání musel odstoupit. Hosté si velkou šanci připravili ve 33. minutě těsně po skončení plavské přesilovky. Beneš ale čejkovický samostatný nájezd zlikvidoval proklatě rychlou lapačkou. Čejkovičtí se do vedení přece jen dostali poté, co v tlačenici před Benešem projevili dostatek důrazu. Domácí odpověď ale přišla velmi rychle. Pávek podruhé v utkání prostřelil soupeřova brankáře střelou od modré. V závěru druhé třetiny putoval na trestnou lavici Postl a protože se cestou na ni poněkud nepohodl s hostující střídačkou, obdržel navíc osobní trest.

Do závěrečné části tak poprvé v play off naskočil pátý plavský obránce P. Tácha a v několika střídáních si nevedl vůbec špatně. K vidění byl stále nadprůměrný, byť poněkud opatrnější hokejbal. Bylo vidět, že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu, která by mohla posadit soupeře na koně. V 52. minutě přišla plavská přesilovka a v jejím závěru rozjásal domácí příznivce přesnou střelou Postl. Domácí tak šli poprvé v utkání do vedení. To dokázali udržet až do 58. minuty, kdy přišlo vhazování po pravé ruce brankáře Beneše a nechytatelná Plášilova střela do levého horního růžku. Hned vzápětí domácí nedokázali dostat míček z obranného pásma, střelu od modré vydoloval z pod Benešových betonů důrazný Hlaváč a vstřelil vítězný gól. Plavští to sice ještě nevzdali, odvolali brankáře, jenomže přišla chyba na útočné modré a čejkovická definitivní pojistka.