5 SRBENÝ Tomáš 3   8   - 20 KOPIC Petr 1 1 4
7 ŠÍVR Radim 1 1 3   - 97 ŠÍVR Jan 3 1 4
18 LONSMÍN Pavel 1   4   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 4 7
68 POSTL Josef 1 4 7   -

Utkání s mužstvem HC Krumlovská příliš hokejbalové krásy nenabídlo. Hosté se totiž dostavili ve značně nekompletní sestavě, takže hokejbalistům HBC Plav stačil k jednoznačnému vítězství i hodně průměrný výkon.

Hosté dali od úvodního buly jasně najevo, že přijeli do Plava hlavně bránit. Vystavili obrannou hráz na vlastní modré čáře a tento styl v úvodu utkání líbivému hokejbalu očividně nesvědčil. Domácí se do útočného pásma dostávali jen horko těžko a tak první vážnou šanci měla při jednom z protiútoků Krumlovská. Plavští se do vedení nakonec přece jen dostali, když se od modré trefil R. Šívr. V 11. minutě ale přišla chyba v rozehrávce a hosté lacino vyrovnali. Konec domácího trápení nakonec přišel v závěru první třetiny. Nejprve se krásnou střelou trefil Srbený a o 2 minuty později odskočil na dvoubrankový rozdíl J. Šívr.

Od druhé třetiny začali plavští svého soupeře přehrávat přece jen výrazněji. Hned v první minutě potrestal chybu v rozehrávce Krumlovské Tácha a zvýšil na 4:1. Ve 24. minutě vyšel hostům rychlý brejk a Vrba snížil. Vzápětí se ale znovu střelou z dálky prosadil Srbený a tentýž hráč o 2 minuty později završil hattrick.
V 35. minutě zvýšil na 7:2 Kopic a v závěru druhé části přidal osmý plavský gól J. Šívr.

Ani závěrečná část neměla příliš vysoké tempo. Hostům ubývaly síly a tak domácí i ve vycházkovém tempu na hřišti jasně dominovali. Řadu vyložených šancí sice zahodili, přesto přidali dalších 6 branek. Ve 43. minutě zamířil od modré přesně Lonsmín a o pár vteřin uklidil do sítě míček poskakující po brankové čáře Říha. Ve 47. minutě skóroval Postl. Poté sice domácí několik vyložených šancí neproměnili, přesto v 52. minutě přidal Z. Tácha dvanáctý plavský gól. Hosté to také občas zkoušeli a úspěšní byli v 54. minutě. V závěru ale přišli ke slovu znovu domácí J. Šívr a Tácha, kteří stanovili konečné skóre 14:3.