5 SRBENÝ Tomáš   1 7   - 97 ŠÍVR Jan 3 1 2
7 ŠÍVR Radim     1   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 5 7
18 LONSMÍN Pavel     1   -
68 POSTL Josef 4 2 7 -

K dalšímu utkání nastoupili hokejbalisté HBC Plav v Čejkovicím proti Křenovicím. Obejít se museli bez svého kapitána Pávka, jehož koleno stále není stoprocentní. Křenovice se předvedly jako houževnatý soupeř, který vydržel hrát na doraz celých 60 minut a nutno říct, že výsledek 2:11 je pro ně asi trochu krutý.

Plavští sice začali raketově, když Srbeného dlouhý pas doputoval až k Postlovi, jenž si naběhl za křenovickou obranu. Ten se tváří v tvář brankáři nemýlil a poslal hosty do vedení. Poté se ale probudili domácí, jež zdobil hlavně výborný pohyb a důraz. V koncovce si ale nepočínali příliš obratně, takže Beneš všechny jejich střely s přehledem zlikvidoval. I hosté ale dokázali útočit. To, jak se má postupovat v koncovce, předvedl v 15. minutě Tácha, který se protáhl po pravé straně a neomylně zavěsil. V 17. minutě přišla první plavská přesilovka. Hosté ji sice nehráli příliš dobře, přesto se v závěru ujala Postlova střela od modré. HBC Plav tak první třetinu vyhrál 3:0.

Hned v úvodu druhé části předvedl Tácha jedno ze svých kouzel a Kopic po jeho přihrávce rozvlnil z prostoru mezi kruhy křenovickou síť počtvrté. Ve 25. minutě přidal Postl pátý plavský gól, domácí ale ani pětigólové manko neodradilo od neutuchající bojovnosti. Krev do žil jim vlil gólový úspěch, který vstřelili ve 28. minutě při hře 3 na 3. A když o 3 minuty později využili přesilovku, bylo jich rázem opět plné hřiště. O určité zklidnění hry se ve 35. minutě postaral Kopic, který dorazil do sítě Táchovu střelu a zvýšil tak na 6:2 pro hokejbalisty z Plava.

Definitivní hřebíček do křenovické rakve zatloukli plavští hned v úvodu závěrečné třetiny. Nejprve sehráli perfektně přesilovku a J. Šívr střelou z voleje zvýšil na 7:2, vzápětí zakončil pěknou kombinační akci z druhé vlny nabíhající Postl a o minutu později využil přečíslení dva na jednoho J. Šívr. Tentýž hráč ve 47. minutě doklepl do sítě Říhovo nahození z rohu hřiště a zakulatil skóre na desítku. Domácí sice i nadále bojovali, plavští už ale měli utkání naprosto pod kontrolou. V závěru se dočkali ještě jedenáctého gólu, jehož autorem byl Kopic.