5 SRBENÝ Tomáš   1 3 6  - 97 ŠÍVR Jan 2 2 1 2
18 LONSMÍN Pavel     1 2 - 99 TÁCHA Zdeněk 1 2 2 2
19 PÁVEK Karel     0   -
68 POSTL Josef 2   2 18  -

K poslednímu utkání roku 2007 odcestovali plavští hokejbalisté do "jámy lvové" - do Čejkovic.

Nastoupili ve stejné sestavě jako v předchozím utkání proti Dobré Vodě a začali bez respektu. Protože ale Tácha trefil pouze tyčku a Kopic mířil do brankářovy vyrážečky, udeřili do té doby poměrně neškodní domácí, když jim v 8. minutě vyšel rychlý brejk. Hned po vhazování ale udeřili i hosté. To se uvolnil hbitý Šívr a Říha jeho akci dokončil vyrovnávacím gólem. Na další góly jsme si museli počkat až do závěru úvodní dvacetiminutovky a dočkali jsme se opět na obou stranách. Nejprve byl ve vyložené šanci sražen Tácha a nařízené trestné střílení s přehledem proměnil Postl, domácí se ale vzápětí postarali o to, že strany se měnily za nerozhodného stavu.

Jestliže v úvodní části měli opticky mírně navrh hosté z Plava, hra ve druhé třetině probíhala spíše pod taktovkou domácích. Gólů ale padlo opět na obou stranách shodně. Čejkovice šly do vedení ve 30. minutě brankou z přesilové hry, o 3 minuty později ale vyrovnal Postl, když bekhendovým blafákem propasíroval míček pod domácím brankářem. Domácí odpověď byla blesková. Po vhazování v útočném pásmu trefil Plášil přesně levý horní růžek Benešovy branky a domácí znovu vedli. O tom, že skóre bude i po druhé třetině nerozhodné, se postarala dvojice Tácha - Kopic. Táchovu střelu brankář pouze vyrazil a Kopic úspěšnou dorážkou vyrovnal. Současně se skončením druhé části si své názory poněkud neslušnými výrazy vysvětlil s domácí střídačkou Postl. Obdržel osobní trest a domácí střídačka byla potrestána trestem dvouminutovým.

Závěrečnou třetinu tedy začali plavští přesilovkou a v jejím závěru Šívr propálil vše, co mu stálo v cestě a poslal hosty do vedení. O 4 minuty později ustáli hosté tlak Čejkovic, do brejku unikl Tácha a blafákem zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Skvělou plavskou desetiminutovku pak opět po rychlém protiútoku ukončil Říha - tentokrát blafákem do forhendu. Hosté ale ještě vyhráno neměli. V 53. minutě vyfasoval čtyřminutový trest Srbený, přestože z plavské střídačky bylo zřetelně vidět, že Plášil se nešťastně zasáhl vlastní holí. O 3 minuty později přisedl k Srbenému navíc Tácha a tak domácí hráli dlouhou šestiminutovou přesilovku. Hosté ale bránili, seč jim síly stačili a jedinou vyloženou šanci Čejkovic zlikvidoval skvělým semaforem Beneš. Poté, co se hosté ubránili, vyrazil do protiútoku Šívr a přesnou střelou pod vyrážečku stanovil konečné skóre 4:8. Plavští tak poprvé porazili čejkovické hokejbalisty na jejich hřišti.