5 SRBENÝ Tomáš   1 6   - 97 ŠÍVR Jan 1 3 5
18 LONSMÍN Pavel     5   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 4 6
19 PÁVEK Karel   2 5   -
68 POSTL Josef   4 6 2 -

Za velmi nevlídného počasí odehráli plavští hokejbalisté utkání proti Dobré Vodě. Očekávaný tuhý boj o každý metr hřiště se ale nekonal. Místo toho jsme viděli jasné plavské vítězství.

Domácí začali poměrně zostra a už ve 3. minutě šli do vedení poté, co hostující brankář očekával přihrávku a úvodní gól tak Kopicovi hodně usnadnil. Hned vzápětí přišla první přesilovka, kterou využil Tácha, který propasíroval míček mezi tyčkou a brankářovým betonem. V 11. minutě nedokázala dobrovodská obrana zareagovat na dlouhý Pávkův pas a dvojice J. Šívr - Říha nezaváhala. V 18. minutě unikl Tácha, byl sice faulován, ale v ponechané výhodě Říha zvýšil na 4:0. O tom, že hostům se úvodní část vůbec nepovedla, svědčí počet střel 13:5.

Druhá třetina začala trochu divoce nahoru-dolů a přestože i hosté měli šance, profitovali z toho domácí, když ve 23. minutě zvýšil Říha na 5:0. Ve 28. a 34. minutě přidal další dvě branky z pohotových dorážek Kopic a účet druhé části uzavřel svým čtvrtým gólem Říha.

V závěrečné části pokračovali gólové dostihy Říhy a Kopice. Ve 44.a 45. minutě během jednoho střídání právě Kopic dorazil do sítě střely Srbeného a Postla a zaokrouhlil skóre na desítku. I v dalším střídání padly dvě branky. Postarali se o ně J. Šívr a Říha, který jakoby nechtěl zůstat pozadu. Vzápětí přišli ke slovu i jinak poměrně neškodní hosté a připravili Beneše o nulu. Divokou desetiminutovku pak zakončil svým šestým gólem Kopic, který do sítě uklidil nezištnou Táchovu přihrávku. Závěrečná desetiminutovka se dohrávala víceméně z povinnosti. Přestože bylo k vidění několik přesilovek na obou stranách, na skóre se už nic nezměnilo.