5 SRBENÝ Tomáš     0   - 20 KOPIC Petr     0
7 ŠÍVR Radim     -1 2 - 97 ŠÍVR Jan 1 1 -1
18 LONSMÍN Pavel     -1 2 - 99 TÁCHA Zdeněk     0
68 POSTL Josef 1   0   -

K 7. utkání sezóny přijela do Plava Pekárenská. Oba týmy nastoupili v téměř kompletních sestavách, takže se dal očekávat kvalitní hokejbal.

Těžko říct, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby hned v první minutě proměnil svou vyloženou šanci J. Šívr. Nestalo se tak a hosté jakoby vycítili, že nejsou bez šance na úspěch. Několik jejich šancí zlikvidoval Beneš, ale v 7. minutě se před jeho brankou uvolnil Tůma a otevřel skóre. Domácí poté přidali, vytvořili si řadu i řadu šancí, ale buď měli vychýlenou mušku nebo byl na místě hostující brankář M. Havlín. Když jej už v 15. minutě R. Šívr překonal, zazvonil míček pouze o horní tyčku. Hosté se snažili pozorně bránit a při každé příležitosti vyráželi k rychlým protiútokům. Jedna taková akce se jim vydařila v závěru úvodní části, kdy S. Havlín nadvakrát protlačil míček za Benešova záda a zvýšil na 2:0 pro Pekárenskou.

I druhá třetina nabídla zajímavý hokejbal. Domácí byli sice aktivnější, ale skóre se hlavně díky M. Havlínovi dlouho neměnilo. I plavský brankář Beneš působil velmi jistě, a tak jsme se ve druhé části dočkali pouze jedné branky. O tu se postaral ve 31. minutě přesnou střelou v přesilové hře Postl. Domácí mohli vzápětí vyrovnat a to dokonce ve vlastním oslabení. Z. Tácha ani Postl ale na skvělého Havlína nevyzráli.

Do závěrečné třetiny vstoupili domácí náporem, který korunoval vyrovnávací brankou J. Šívr. Poté několikrát zahrozila i Pekárenská, Beneš byl ale pozorný a v jednom případě mu pomohla horní tyčka. V 52. minutě odešel na trestnou lavici P. Lonsmín a hosté přesilovku sehráli výborně. Obléhání Benešovy branky zakončil přesnou střelou do levého horního růžku Tůma. Poté opět přitlačili domácí. V přesilovce se ale gólu nedočkali a tak minutu před koncem přišla na řadu hra bez brankáře. Přestože ji plavská pětice sehrála poměrně dobře, vyrovnání se nedočkali a hosté těsné vítězství uhájili.