5 SRBENÝ Tomáš     3   - 20 KOPIC Petr 1   2
7 ŠÍVR Radim  1   1   - 97 ŠÍVR Jan 1 3 2 4
18 LONSMÍN Pavel     1   -
68 POSTL Josef 3 3 3   -

V šestém utkání sezóny očekávali plavští konečně vyrovnaný souboj. TSTV se totiž mohlo chlubit jednou z nejlepších obran, když ani v jednom utkání neinkasovalo více než 3 branky.

Tuto normu ovšem plavští naplnili už v úvodní části. Po úvodním náporu hostů sice z ničeho nic udeřili domácí, když střela z uctivé vzdálenosti zaskočila Beneše, vzápětí ale hokejbalisty z Plava uklidnil vyrovnávací trefou R. Šívr. Hosté útočili i nadále a ve 12. minutě prostřelil Havla v přesilové hře Postl. V 18. minutě zvýšil na 3:1 J. Šívr a zdálo se, že utkání bude mít podobný scénář jako všechna utkání předchozí. Přišla ale poslední minuta úvodní třetiny a nešťastný vlastní gól, kterým překonal Beneše R. Šívr.

To, že by mohlo TSTV utkání nějak výrazněji zdramatizovat, ale hosté ve druhé třetině jasně odmítli. Svědčí o tom i počet střel na branku, který vyzněl jasně pro plavské hokejbalisty v poměru 16:3. Domácí hráče ale držel nad vodou vynikající brankář Havel, který pochytal téměř všechny plavské pokusy. Inkasoval pouze jednou, kdy v 25. minutě trefil před brankou ze vzduchu Pávkovu přihrávku Kopic.

O tom, že závěr dramatický nebude, se hosté postarali hned v úvodu třetí části. Nejprve využil přesilovku Postl, když využil rychlé kombinace s J. Šívrem a Říhou a vzápětí zakončil rychlý brejk Říha. Poté se utkání poněkud přiostřilo, protože někteří domácí hráči vývoj utkání nesli poněkud těžce. Přitvrdili i hosté, a tak na trestnou lavici v krátkém sledu usedli také Kopic s J. Šívrem. Právě při vyloučení J. Šívra o sobě dal vědět s chutí hrající Postl. Tělem si krásně pokryl míček a z otočky trefil levý horní růžek Havlovy branky. Domácí sice ještě v té samé přesilovce snížilo, závěr ale patřil hokejbalistům z Plava. V 57. minutě srazil hodně agresivně hrající Menzinger pronikajícího Postla a protože po plavském obránci po odpískání ještě vystřelil míček, dostal navíc osobní trest. Přesilovku poté využil přesnou střelou od modré čáry Pávek. Tentýž hráč dorazil v poslední minutě Postlovu střelu a stanovil konečné skóre 3:9.