5 SRBENÝ Tomáš  2 1 7 - 20 KOPIC Petr   1 4
7 ŠÍVR Radim     3   - 97 ŠÍVR Jan 3 2 3  2
18 LONSMÍN Pavel   2 4   - 99 TÁCHA Zdeněk 4 4 6
68 POSTL Josef 2 5 8   -

Ani v dalším utkání s papírově slabším soupeřem neponechali hokejbalisté HBC Plav nic náhodě a Orlu nedali nejmenší šanci.

Plavští nastoupili až na dlouhodobého maroda Pivce (ten je již propuštěn z nemocnice a o berlích se přišel na utkání podívat) kompletní a začali hezky zostra. První šanci J. Šívr sice neproměnil, ale o chvilku později se v další příležitosti již nemýlil a poslal hosty do vedení. Když hned o minutu později zvýšil Srbený na 2:0, bylo zřejmé, že Orel příliš kousat nebude. Domácí se poté sice mírně vzpamatovali, ale Beneš přesto všechny jejich pokusy s přehledem zlikvidoval. Poté už úřadovali pouze plavští. Těsně po skončení oslabení unikl Tácha, elegantním "Forsbergem" poslal brankáře Hajného "na párek" a hosté vedli 3:0. Do konce úvodní části se trefili ještě Pávek a Srbený, takže strany se měnily za stavu 0:5.

Jestliže v úvodní části domácí vzdorovali alespoň symbolicky a občas se i pokusili ohrozit Beneše v plavské brance, ve druhé části jakoby na hřišti vůbec nebyli. Utkání se tak změnilo v souboj plavských hráčů s brankářem Hajným. Tomu mohli hráči Orla děkovat za to, že ve druhé části inkasovali pouze 6 branek. O ty se postupně postaral J. Šívr, který střelou z kruhů trefil krásně levý horní růžek, Tácha ze samostatného nájezdu, Pávek, Z. Tácha do prázdné branky v přesilovce, Říha z nájezdu z levého křídla a Postl v přesilovce do prázdné branky. Přestože Orel ve druhé části vyslal na Benešovu branku pouze 3 střely, dočkal se 7 sekund před jejím koncem čestného úspěchu.

I ve třetí třetině pokračoval plavský brankostroj. Odstartoval jej J. Šívr, jehož zadovkou zpoza branky našel Říha. Poté podruhé v utkání skórovali domácí, tentokrát po závaru před Benešem, další góly ale stříleli výhradně plavští hokejbalisté. Třináctý gól přidal po Táchově vyhraném vhazování Postl, čtrnáctý po sérii přihrávek Pávek. V 56. minutě předvedli hosté další kombinaci až do prázdné branky a Tácha zvýšil na 15:2. Plavští se v závěru dočkali ještě šestnáctého gólu, jehož autorem byl v přesilové hře Pávek. HBC Plav tak zvítězil jednoznačně 16:2.