5 SRBENÝ Tomáš   2 10   - 97 ŠÍVR Jan 3 3 8
7 ŠÍVR Radim   4 8 2 - 99 TÁCHA Zdeněk 4 5 10
18 LONSMÍN Pavel 2   8   -
19 PÁVEK Karel 3 2 10   -

V 5. kole extraligy AHbK do Plava přijelo mužstvo Zavadilka-Čakov. Zavadilka se v loňské sezóně potýkala s nedostatkem hráčů a tento problém vyřešila tak, že se spojila s mužstvem Vipers Čakov. Nedostatek hráčů by tedy již mít neměla, spíš jde ale o to, zda bude mít na extraligu dostatečnou hráčskou kvalitu. Čakov totiž v loňské sezóně působil až ve III. okresní soutěži, což se na utkání projevilo více než dost. Hosté totiž byli po většinu utkání odsouzeni pouze do role diváků.

O bleskový úvod se postaral J. Šívr, který už ve 12. sekundě trefil přesně pravý horní růžek hostující branky a otevřel skóre. V dalších šancích se vzápětí octl Pávek, poté Kopic rozezvučel tyčku a tváří v tvář brankáři neuspěl ani Říha. Poté alespoň symbolicky zahrozili i hosté, hra se ale i nadále odehrávala hlavně v plavském útočném pásmu. Domácí se druhého gólu dočkali v minutě desáté, to se přesně pod horní tyčku trefil Lonsmín. O 4 minuty později dorážel střelu R. Šívra Říha a hned po vhazování zakončil pěknou kombinační akci Kopic. V 19. minutě pak přidal pátý plavský gól nahozením od modré Lonsmín.

Ve druhé třetině "vraždění neviňátek" ještě zesílilo. Hned v 21. minutě zakončoval Srbeného akci Kopic a tentýž hráč o 4 minuty později přidal sedmou branku plavského týmu. Ve 28. minutě nabral rychlost Tácha, unikl všem a přidal další gól. Hostující obránci jen nechápavě kroutili hlavami. To ale nebylo vše. Vzápětí zamířil přesně do levého horního růžku Pávek a přesně v polovině utkání zakulatil skóre na desítku Říha. Domácí hlad po gólech ale nebral konce. Ve 32. minutě zvýšil na 11:0 J. Šívr, ve 35. minutě mířil přesně Pávek a kanonádu druhé třetiny završil v 38. minutě Tácha.

Domácí brankostroj pokračoval i v třetině závěrečné. Ve 44. minutě předvedli domácí přímočarou akci, na jejímž konci byl rychlík Tácha a o 3 minuty později přidal Říha už 15. plavský gól. O minutu později přišli ke slovu i jinak neškodní hosté. Výrazně jim k tomu pomohla Pávkova nepovedená rozehrávka. Po tomto gólu se domácí střelci na nějakou dobu odmlčeli, neznamená to ale, že by nebyly k vidění šance. Lonsmín trefil tyčku, poté si střelnici otevřel R. Šívr, třikrát po sobě ale pouze vyprášil betony Lichtenberga. Plavský brankostroj se rozjel až v závěrečné tříminutovce, kdy J. Šívr, Pávek, Kopic a Tácha vytáhli skóre až na 19:1. Jubilejní 20. gól se ale k radosti Zavadilky domácím již vstřelit nepodařilo.