2 BENEŠ Ondřej     -2 4 - 20 KOPIC Petr 1 1 3
5 SRBENÝ Tomáš   1 6   - 97 ŠÍVR Jan 1 1 -1
7 ŠÍVR Radim     -2   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 1 4
18 LONSMÍN Pavel     1 2 -
68 POSTL Josef 1 1 6   -

V premiérovém utkání nové sezóny změřil HBC Plav síly se soupeřem, jenž ho v loňské sezóně nečekaně vyřadil ve čtvrtfinále play off. Přestože ještě krátce před začátkem utkání visel otazník nad startem několika plavských hráčů, nakonec nastoupili všichni včetně Josefa Postla, který před začátkem sezóny ohlašoval konec hráčské kariéry.

Domácí na soupeře vlétli a od úvodního buly ukazovali, že na nevydařené play off přes léto zapomněli. Alpynisch se sice bránil zuby nehty, ale zdálo se, že je jen otázkou času, kdy jeho obrana povolí. To se stalo už v minutě sedmé, kdy Tácha zakončil kombinaci Pávka a Postla. Tentýž hráč byl při chuti a hned ve svém dalším střídání přidal druhý plavský gól. Hosté se k Pivcovi v plavské brance dostávali pouze sporadicky a tak asfalt hořel na druhé straně. V 15. minutě našel Kopic zpoza branky Pávka a ten zvýšil na 3:0. To ale nebylo z domácí strany vše. V závěru úvodní části totiž domácí využili přesilovku, když Pávkovu střelu Švejda pouze vyrazil a J. Šívr pohotově dorážel.

Ve druhé části se hra rozkouskovala díky několika vyloučením a byli to domácí, kdo udeřil dokonce ve vlastním oslabení. To J. Šívr vysunul Říhu a ten zamířil přesně do levého horního růžku.V rozmezí 26. - 28. minuty nevyužili domácí přesilovku. V jejím závěru naopak chybovali a Pávek musel vznikající požár hasit nedovoleným zákrokem. Ani hosté ale přesilovku nevyužili. Gólové momenty tak přišly až v závěru druhé třetiny. V 35. minutě překvapil Švejdu střelou z pravé strany Tácha, který naznačoval přihrávku na nabíhajícího Pávka, místo toho ale zamířil přesně pod horní tyčku. Vzápětí sice hosté připravili Pivce o čisté konto, o dvě minuty později přetavil Táchovu přihrávku střelou do prázdné branky, byť téměř z nulového úhlu Postl a tak po dvou třetinách svítilo na ukazateli skóre 7:1.

V závěrečné části domácí pod vidinou jasného náskoku poněkud polevili a tak ke slovu přišli i hosté. Ve 44. minutě využili přesilovou hru a v 55. minutě skórovali tvrdou střelou z levého křídla. Mezi tím měli ale spoustu šancí i plavští, například Pávek trefil během jediného střídání dvakrát tyčku. Nakonec v závěru utkání přece jen ještě jeden gól přidali když se po Pávkově přihrávce pohotově trefil Kopic. Utkání tak skončilo jasným plavským vítězstvím.