7 ŠÍVR Radim     3 1   19 PÁVEK Karel   1 2 2
11 LONSMÍN Pavel   1 3 1   14 KOPIC Petr 1 1 2 2
8 POSTL Josef 1   2 2
5 SRBENÝ Tomáš     2 2

Přesně v pravé poledne na čejkovickém hřiště se odehrálo utkání o 3. místo, ve kterém se střetli poražení semifinalisté HBC Plav a HC Krumlovská.

Do utkání vstoupili lépe plavští, kteří hned v úvodních minutách zasypali brankáře Vobra sprškou střel, ale do černého se netrefili Říha, Kopic ani nejpilnější plavský střelec Postl. Ten při jedné ze střel orazítkoval v 12. minutě pouze tyčku. Krumlovská tedy plavský nápor přečkala bez úhony a sama začala vystrkovat drápky. První Vrbovu tutovku zázračně lapil Lonsmín, ale v 16. minutě se už Krumlovská radovala. Rychtářovu střelu od modré, která se odrazila od zadního mantinelu dorazil za bezmocného Lonsmína nepokrytý Vrba. V závěru úvodní části ještě několikrát zahrozili plavští, měli ale vychýlenou mušku.

Hosté své vedení zvýšili slepenými góly ve 26. a 27. minutě. Pro plavské mohlo být vzápětí ještě hůř, ale čtvrtý gól Krumlovské nebyl kvůli postavení mimo hru uznán. Ale i tak byly plavské akcie v té době prakticky na nule. Ve 32. minutě hrála Krumlovská v pěti a byla za to potrestána dvouminutovým trestem. V obrovském náporu byl blízko gólu Trněný, jehož střela skončila na tyčce a míček poskakující v brankovišti poté zalehl jeden z obránců Krumlovské, za což obdržel další dvouminutový trest. Zdálo se ale, že plavským hráčům není skórovat souzeno. Dočkali se až v poslední minutě druhé třetiny, kdy po vyhraném vhazování v útočném pásmu Postl prostřelil vše, co mu stálo v cestě a Vobrovu branku konečně odčaroval.

Hned v úvodu závěrečné části přihrál zpoza branky Trněný Říhovi a ten přiblížil plavské hráče na dostřel. Krumlovská viditelně znejistila, čehož využil výborně hrající Trněný, který se šikovně uvolnil a elegantním blafákem nedal Vobrovi šanci. Ve 46. minutě se tak začínalo znovu. Krumlovská hru poté vyrovnala a zejména dvojice Suchánek - Mizera dokázala plavské obraně několikrát zatopit. I plavští ale měli šance. Přesto vše pomalu směřovalo k prodloužení. Jenomže přišla poslední minuta a s ní nečekané rozuzlení. Po nenápadné akci hledal před brankou Říha Trněného a jeden z vracejících se obránců Krumlovské si srazil míček do vlastní sítě. To vše se událo v čase 59:03. Hráči Krumlovské byli po této brance viditelně otřeseni, a tak se nedostali ani k power-play. Naopak, do útočného pásma se nastěhovali hráči HBC Plav, Pávek za brankou oklamal dva soupeře a Kopic po jeho přihrávce plavské vítězství a zisk bronzových medailí zpečetil.