7 ŠÍVR Radim   1 2 8   19 PÁVEK Karel 1 2 4 3
11 LONSMÍN Pavel     2 8   14 KOPIC Petr     4 3
8 POSTL Josef 2 2 4 3
5 SRBENÝ Tomáš 1   4 3

V utkání proti Krumlovské se museli plavští obejít bez svých dvou nejlepších hráčů. Brankář R. Lonsmín byl omluven kvůli svatbě bývalého brankáře Novotného, jemuž šel za svědka a útočník J. Šívr utkání sledoval s rukou v sádře.

Po úvodním opatrném oťukávání udeřili jako první plavští. Říha ve 4. minutě potrestal chybnou Vobrovu rozehrávku a otevřel skóre. Krumlovská ale skóre velice rychle otočila ve svůj prospěch. Ve 12. minutě snižoval sice Postl na 2:3, ale protože v plavské brance skončila téměř každá střela, kterou domácí hráči vyslali, měnily se strany za velice divokého stavu 5:2.

Ve druhé třetině to vypadalo, jakoby už hosté byli smířeni s tím, že tentokrát bodovat nebudou a tempo hry poněkud opadlo. Domácí navíc velmi rychle přidali šestý gól, když brankář Bobr vyrazil lehké nahození pouze před sebe a dobíhající Suchánek neměl se skórováním žádný problém. Krumlovská pak nevyužila přesilovku a plavští si poté dokázali vypracovat několik příležitostí. Ukazatelem skóre však nepohnuli, protože Pávek a Beneš orazítkovali pouze tyčky. V závěrečné minutě druhé části se tak radovala znovu Krumlovská, když po vhazování zůstal její útočník před brankou trestuhodně osamocen.

V závěrečné třetině přece jen hosté přidali a už ve 42. minutě Beneš snížil na 3:7. V 50. minutě dorazil Srbený Postlovu střelu a využil přesilovku, ale vzápětí unikl Vrba a domácí vedli znovu o 4 branky. Hned po vhazování se ale obrana Krumlovské rozestoupila před Pávkem, ten snížil na 5:8 a když v další přesilovce snížil Postl na 6:8, zdálo se, že by se ještě mohl uskutečnit obrat. Ten ale o minutu později odmítl Pávek, který "namazal" mezi kruhy Vrbovi a ten vstřelil devátou branku Krumlovské. Plavští již poté definitivně rezignovali a výsledkem toho byly další dvě branky v jejich síti.