7 ŠÍVR Radim     2 2   19 PÁVEK Karel   3 4 1
6 BENEŠ Onřej   1 1 2   14 KOPIC Petr 2   4 1
8 POSTL Josef 1 1 5     11 LONSMÍN Pavel
5 SRBENÝ Tomáš     2 1 2 12 ŘÍHA Jakub

Čtvrfinále play off přisoudilo Plavu soupeře, kterého si asi nikdo příliš nepřál, tedy HC ETE Týn nad Vltavou. Dala se tedy očekávat tvrdá a velmi vypjatá utkání. A dá se říct, že očekávání byla splněna stoprocentně. První utkání se hrálo v Týně a podle předpokladů někteří týnští hokejbalisté zřejmě doma odložili mozek a místo něho si na hlavu nasadili přilbu. Přesto si odsud HBC Plav přivezl kromě četných šrámů i cenné vítězství.

Jak utkání probíhalo? Lépe začali hosté z Plava, kteří už v 7. minutě otevřeli skóre, když Tácha využil hned první přesilovou hru. V 11. minutě se ve schrumáži před brankou nejlépe zorientoval Kopic a zvýšil na 2:0 pro hosty. Když o 3 minuty později unikl J. Šívr a svůj blafák přetavil ve třetí plavský gól, zdálo se, že by utkání mohlo mít hladký průběh. Opak byl ale pravdou. Domácí řádně nabudil jejich první úspěch, který dosáhli v samotném závěru první třetiny.

Od druhé části se karta obrátila a navrch začínali mít gólem do šatny nažhavení domácí. Notně přitvrdili, díky výškové i váhové převaze vyhrávali osobní souboje a Lonsmínovi v plavské brance bylo rázem pořádné horko. Domácí se také poměrně rychle dočkali gólové odměny, ve 27. minutě snížili a ve 32. minutě bylo vyrovnáno. Hosté sice hrozili z protiútoků, ale na nerovném hřišti většinou selhala finální přihrávka. V závěru druhé třetiny musel odstoupit s krvavým šrámem u pravého oka obránce Beneš.

Do závěrečné části vstupovali plavští s výhodou jednoho muže v poli a přesilovku nakonec využili. Nejprve J. Šívr sice minul odkrytou branku, vzápětí ale Pávek narýsoval ukázkovou přihrávku na Táchu a ten strhl vedení znovu na plavskou stranu. Ve 49. minutě napálil míček mezi kruhy Kopic a plavští jásali popáté. Poté přišla 53. minuta a s ní dost divoká šarvátka, v níž hrál prim týnský dvoumetrový bijec Lisner, kterého před utkáním zřejmě nakrmili syrovým masem. V souboji se Srbeným před brankou nejprve upadl na brankáře Lonsmína, za což inkasoval od Srbeného políček a poté začal kolem sebe mlátit hlava nehlava. Za své běsnění inkasoval trest do konce utkání a na trestnou lavici usedl s menším trestem také Srbený. Domácí poté předvedli ještě několik nedovolených zákroků a plavští si již celkem bez problémů vítězství pohlídali. Minutu před koncem navíc přidal šestý gól Postl. Horší bylo, že utkání nedohrál s poraněným kolenem útočník J. Šívr.