7 ŠÍVR Radim   1 4 4 2,TS 19 PÁVEK Karel 2 4 6
6 BENEŠ Ondřej     1     14 KOPIC Petr 2 2 6
8 POSTL Josef 2 2 6     11 LONSMÍN Pavel     2 1
5 SRBENÝ Tomáš     6   2

V dohrávce 17. kola Extraligy AHbK se utkali tradiční soupeři Sokol Římov VCHS a HBC Plav. Ještě před úvodním buly se vyskytl problém, neboť se nedostavili žádní rozhodčí. Pruhované dresy tak na sebe museli navléknout zástupci obou klubů J. Korch a K. Pávek st.

Úvodní třetina příliš pohledný hokejbal nepřinesla. Mírně nebezpečnější byli domácí, kteří se také ve 14. minutě dostali do vedení. K diskutabilní situaci došlo v poslední minutě úvodní části. Pronikajícího římovského útočníka zastavila plavská obrana nedovoleně, a přestože útočící hráč neměl míček dávno pod kontrolou, nařídil rozhodčí Korch tresté střílení. Schausberger ale na Lonsmína nevyzrál a to byl možná zlomový moment celého utkání. Hned z protiútoku totiž unikl Pávek a vyrovnal na 1:1.

Od druhé třetiny začali získávat pevnou půdu pod nohama plavští. Ve 24. minutě předvedli ukázkové přečíslení dva na jednoho a Postl do prázdné branky strhl vedení na jejich stranu. Ve 30. minutě jeden z domácích obránců "namazal" míček Pávkovi, ten naznačil střelu a předložil míček Kopicovi, který nemohl minout. V 38. minutě prostřelil chumel hráčů před brankou Postl a bylo zřejmé, že římovští už na zvrat nebudou mít sílu.

Ve 43. minutě usměrnil do sítě J. Šívr střílenou přihrávku svého bratra a hosté vedli už 6:1. Ve 49. minutě se trochu zajiskřilo a výsledkem výměny názorů bylo několik trestných minut na obou stranách. Domácí poté hráli přesilovku, ale Schausberger mířil pouze do horní tyčky. Ke slovu tak přišel do té doby téměř neviditelný Říha. V 53. minutě při signalizovaném trestu proměnil nezištnou Šívrovu přihrávku v sedmý gól a v 57. minutě křížnou střelou z levé strany zvýšil na 8:1. Poslední slovo patřilo Kopicovi, který zakončil rychlou kombinaci a stanovil tak konečné skóre 9:1 pro hosty.