7 ŠÍVR Radim 1   3 2   19 PÁVEK Karel 1   5 1
11 LONSMÍN Pavel     2 2   14 KOPIC Petr   1 2 1
8 POSTL Josef 1 1 4 1   B TÁCHA Zdeněk   2 3
5 SRBENÝ Tomáš 3   5 1 2

V sobotu 11. února přivítal HBC Plav na svém hřišti Krasejovku. Během tří týdnů tedy změřil síly se všemi loňskými extraligovými medailisty. Hosté sice do Plava přijeli bez dvou svých opor R. Uhlíře a J. Ferdana, i tak ale měli k dispozici velmi kvalitní kádr.

Po úvodním oťukávání, kdy si oba brankáři připsali několik zahřívacích zákroků, udeřili domácí. V 8. minutě si až na hrot útoku naběhl jindy spíše defenzivní obránce Srbený a mezi tyčkou a betonem brankáře Špačka propasíroval míček poprvé do sítě. O dvě minuty později hosté zásluhou Z. Uhlíře sice vyrovnali, ale jejich radost byla předčasná, neboť rozhodčí chvíli předtím ztratili míček z dohledu a přerušili hru. Ke slovu tak přišli znovu plavští. Ve 13. minutě vystihl Postl soupeřovu rozehrávku a tvrdou střelou zvýšil na 2:0. Radost ještě ani neutichla a skóre se měnilo znovu. Na Táchovu přihrávku si naběhl ofenzivně laděný Srbený a domácí vedli tříbrankovým rozdílem.

Domácí obrana, která tentokrát jinak pracovala velmi dobře, si slabší chvilku vybrala v úvodu druhé třetiny a nekrytý Kořenář pohodně dorazil míček za Lonsmínova záda. Jinak domácí obrana pracovala spolehlivě. Plavští ve čtyřech bránili, ale i útočili, o čemž svědčí čtvrtý plavský gól, který padl opět z hole obránce. Bratrskou spolupráci bratří Šívrů zakončil obránce Radim, který si naběhl ze druhé vlny a z úhlu našel skulinku mezi Špačkovými betony. O dvě minuty později se domácí radovali znovu. Do samostatného nájezdu se dostal Říha a zamířil po zemi přesně k tyčce.

V poslední části vrhli hosté všechny síly do útoku, ale Lonsmín v plavské brance působil velmi jistě. Přesto hosté ve 45. minutě skórovali, když se jim podařil v plavském obranném pásmu roztočit obávaný kolotoč. Zdramatizování utkání ale dobře fungující domácí obrana nepřipustila, naopak v 56. minutě napřáhl z levé strany Pávek, zamířil přesně k tyčce a zvýšil na 6:2. Necelé tři minuty před koncem hosté sice snížili, ale poslední slovo patřilo domácím. Minutu před koncem vyhrál Kopic buly a Srbený završil hattrick. HBC Plav tedy nakonec zvítězil 7:3.