7 ŠÍVR Radim     2 2 4 19 PÁVEK Karel     3 7
6 BENEŠ Onřej     2 1   14 KOPIC Petr 1   2 5
8 POSTL Josef 2 1 3 6 TS 11 LONSMÍN Pavel
5 SRBENÝ Tomáš   1 3 4   B NOVOTNÝ Jiří         2

K semifinálovému utkání přicestoval do Plava velice silný tým Krasejovky posílený navíc o hokejisty Kostourka a Nedorosta, a také o brankáře Dědiče. Plavští se naopak museli obejít bez svého nejlepšího útočníka J. Šívra, pro kterého vinou zranění kolena již sezóna skončila.

Plavští začali proti kvalitnímu soupeři s určitým respektem, a tak se hned v úvodu utkání musel pořádně ohánět Lonsmín. Když už se začínalo zdát, že se hra pomalu vyrovnává, propadli domácí ve středním pásmu, Postl unikajícího soupeře zahákoval, a přestože se útočník Krasejovky dostal k zakončení, nařídil rozhodčí Gabriel přísně trestné střílení. To Uhlíř proměnil a poslal hosty do vedení. Vzápětí se naskytla výhoda přesilové hry na straně domácích. V tomto utkání byly pro plavské hráče ale přesilovky spíše za trest. Hosté totiž ve vlastním oslabení hráli neuvěřitelně odvážně a dokázali soupeře několikrát rychlými výpady přečíslit a v oslabení čtyřikrát skórovali! Poprvé se tak stalo v 13. minutě, a tak první třetina skončila 0:2.

Hned v úvodu druhé části skórovali hosté znovu ve vlastním oslabení a když o 3 minuty později zvýšili už na 4:0, vypadalo to s domácími hodně špatně. Ještě před polovinou utkání ale plavští výrazně ožili a třemi slepenými brankami se vrátili zpět do hry. Nejprve prostřelil brankáře Dědiče Postl, vzápětí Kopic pohotově dorazil Postlovu střelu a o minutu později potrestal chybnou Nedorostovu rozehrávku Tácha. Hostům se ale znovu vyplatilo faulovat. Domácí totiž v přesilovce znovu chybovali a agilní Kostourek odskočil znovu na rozdíl dvou branek. V 37. minutě domácí konečně sehráli domácí přesilovku dobře a Postl snížil znovu na rozdíl jediné branky. Závěr druhé části ale patřil Krasejovce, která dvěma góly odskočila znovu na tříbrankový rozdíl.

V úvodní minutě sice důrazný Říha ještě vykřeslal jiskřičku naděje, tu ale uhasila další hrubka při přesilovce. Hosté přidali v poslední minutě ještě devátý gól a určitě mohli usínat spokojeněji než domácí. Ti ztratili utkání zejména v katastrofálních přesilových hrách.