7 ŠÍVR Radim 1 1 4     19 PÁVEK Karel   2 2 1
11 LONSMÍN Pavel     4     14 KOPIC Petr 1 1 2 1
8 POSTL Josef 1   2 1
5 SRBENÝ Tomáš     2 1

První únorovou sobotu vyrazili plavští hokejbalisté do Týna nad Vltavou. Svému soupeři měli co vracet, neboť jej v posledních třech utkáních nedokázali porazit.

Plavští začali aktivně a hned v úvodní minutě zasypali týnského brankáře Habaje sprškou střel. Domácí se poprvé osmělili ve 4. minutě, ale také plavský brankář Lonsmín byl na místě. V 6. minutě si domácí obránci dávali na útočné modré přednost tak dlouho, až jim míček sebral J. Šívr a svůj nájezd zakončil precizním "forsbergovským" blafákem. Domácí mohli vyrovnat hned z protiútoku, ale závar před svou brankou Lonsmín vyřešil. Jinak až do konce úvodní části udávali tempo hry hokejbalisté z Plava. V dalších šancích neuspěli J. Šívr, Pávek a Kopic nastřelil tyčku. Když už se zdálo, že třetina skončí 0:1, vyrobil hrubku brankář Habaj, který rozehrál na hůl dotírajícího Říhy, ten zpoza branky našel J. Šívra, pro kterého již nebyl problém skórovat.

I úvod druhé třetiny patřil plavským hráčům. J. Šívr se tentokrát změnil v nahrávače a střelu jeho bratra Radima zaregistroval týnský brankář až ve své síti. Hosty tříbrankové vedení zřejmě trochu ukolébalo a tak přenechali do následujících minut iniciativu domácím. Před Lonsmínem bylo rázem horko a svůj tlak korunovali domácí ve 27. minutě, kdy doslova procedili míček mezi betony plavského brankáře. Další šance domácích ale Lonsmín vychytal, a tak znovu přišla chvíle s chutí hrajícího J. Šívra. Ve 34. minutě znovu domácí obraně unikl a tentokrát nájezd zakončil kličkou do bekhendu. Vzápětí putoval na trestnou lavici Říha a domácí měli možnost snížit. V přesilovce si vypracovali jedinou šanci, kterou ale Lonsmín zlikvidoval zákrokem aspirujícím na "zlatou helmu". Ve 38. minutě vystrčili znovu růžky hosté. Pávek sice z bezprostřední blízkosti neuspěl, stačil však ještě přistrčit mícek Kopicovi, který našel z druhé vlny nabíhajícího Postla a ten před ležícím brankářem nezaváhal.

Závěrečná třetina se dohrávala víceméně z povinnosti. Ve 45. minutě zakončil přečíslení dva na jednoho Kopic a zvýšil na 6:1, jinak se toho příliš neudálo. Domácí potom sice přitvrdili, ale s míčkem toho mnoho nepředvedli, takže plavští hru kontrolovali a bez problémů dovedli utkání do vítězného konce.