7 ŠÍVR Radim   2 5 1 TS 19 PÁVEK Karel 2 8 12 1
11 LONSMÍN Pavel 2 1 5 1   14 KOPIC Petr 4 5 12 1
8 POSTL Josef 4 5 13 1
5 SRBENÝ Tomáš 3 1 11 1

V prvním domácím utkání po novém roce přivítal HBC Plav na svém hřišti poslední mužstvo tabulky Včelnou.

Od úvodní minuty bylo zřejmé, že překvapení se konat nebude. Hosté totiž potvrdili, že se nachází v hluboké krizi a předvedli naprosto odevzdaný výkon. V 5. minutě poslal domácí do vedení Beneš, v 8. a 12. minutě mířil dvakrát přesně Srbený a v 17. minutě uzavřel účet první části Pávek. Hosté hrozili pouze z ojedinělých protiútoků, jinak to na hřišti vypadalo, jakoby plavští hráli neustále přesilovou hru.

Ani ve druhé části se obraz hry nezměnil. P. Lonsmín zvýšili na 5:0, jindy sváteční střelec Srbený završil hattrick a na hřiště přilétla čepice. Poté vzal do svých rukou režii utkání Postl, který během osmi minut rovněž třikrát skóroval. Mezi tím ale z rychlého brejku připravil R. Lonsmína o čisté konto nejnebezpečnější hráč Včelné Jiříček. Jinak ale úřadovali domácí. P. Kopic, Postl a P. Lonsmín vytáhli skóre až na 12:1. V závěru třetiny ale znovu unikl Jiříček a snížil na rozdíl "pouze" deseti branek.

V úvodní minutě závěrečné části unikl plavské obraně Jiříček znovu, R. Šívr ho zastavil nedovoleně a následovalo trestné střílení. R. Lonsmín jej ale bez větších problémů zlikvidoval, a tak mohli domácí pokračovat v exhibičním tempu. Rychlé kombinační akce zakončoval třikrát Kopic, jednou Beneš a konečné skóre 17:2 stanovil v poslední minutě Pávek.