7 ŠÍVR Radim 2   4 2   B TÁCHA Zdeněk 1   3 1
6 BENEŠ Ondřej 1   4 2   14 KOPIC Petr 1 1 3 1
19 PÁVEK Karel   1 3     8 POSTL Josef
11 LONSMÍN Pavel 1   3 1   B TÁCHA Pavel       1

K utkání s tradičním rivalem ze Římova zapsali domácí na soupisku stejně jako v minulém utkání Postla a překvapivě i Pávka, který se nečekaně rychle zotavil z poranění kotníku. Obejít se ale museli bez nemocného Srbeného.

Plavští začali raketově. Hned v první minutě si na Šívrovu přihrávku naběhl Beneš a pohotově otevřel skóre. Domácí se i nadále snažili hrát aktivně, ale hosté pozorně bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Po jednom z nich přihrával před branku Schausberger a vracející se obránce P. Lonsmín si nešťastně srazil míček do vlastní sítě. V 9. minutě odešel za katr Říha a Římov po minutě přesilovku využil. Od modré se přesně pod horní tyčku trefil Kohout. Domácí odpověď byla ale rychlá. Na Pávkův pas si v roli falešného křídla seběhl P. Lonsmín a jeho nahození na branku z nulového úhlu skončilo za přispění brankáře Maurence za brankovou čarou. Vyrovnáno bylo tedy nejen skóre celkové, ale i skóre vlastních gólů. V 15. minutě přišla první početní výhoda pro domácí, hosté ale bránili velmi dobře, a tak ani Postl plavské tentokrát nespasil.

Domácí nevyužili ani přesilovku na začátku druhé třetiny a v 25. minutě mohli naopak děkovat brankáři R. Lonsmínovi, který nadvakrát vychytal ve vyložené šanci Schausbergera, že znovu neprohrávali. Těsně po přelomu utkání do druhé poloviny udeřili domácí. Autorem branky byl R. Šívr, který švihem prostřelil klubko hráčů před římovskou brankou. Ve 37. minutě vyhrál Říha souboj u hrazení. Rozhodčí nechali pokračovat ve hře, i když římovští protestovali, že si Říha pomohl faulem. Ten si ale vyměnil míček s J. Šívrem a nad ležícím brankářem zvýšil na 4:2.

Jestliže první dvě třetiny byly poměrně vyrovnané, v té třetí jasně kralovali domácí. Hosté se spíše než na hru soustředili na protestování proti čemukoliv a to byla voda na mlýn plavským hráčům. Brankář Maurenc si musel připadat jako terč na střelnici, ale skvělými zákroky držel svůj tým stále ve hře. Třikrát byl zasažen do masky, ale kapitulovat zřejmě nehodlal. Jako blesk z čistého nebe proto přišel římovský kontaktní gól, který po vyhraném vhazování v útočném pásmu vstřelil Kukačka. Římovská naděje na zvrat ale trvala jen několik sekund. Hned po vhazování vnikl do útočného pásma Tácha, vyměnil si míček s Kopicem a do poloodkryté branky zvýšil zase na dvougólový rozdíl. Definitivní hřebíček do římovské rakve zasadil ještě v tom samém střídání Kopic, jehož nahození od mantinelu si do vlastní sítě srazil jeden ze římovských obránců. Závěr utkání si už domácí bez problémů pohlídali a navíc přidali ještě sedmou branku, když se podruhé v utkání trefil obránce R. Šívr.