5 SRBENÝ Tomáš     2 1   14 KOPIC Petr 2 2 4 1
11 LONSMÍN Pavel     1     6 BENEŠ Ondřej 1   2 1
B SCHAFFELHOFER Pavel   1 2 1   8 POSTL Josef 1 1 2
B NOVOTNÝ Jiří   1 1   2

V 6. utkání sezóny přivítal HBC Plav na svém hřišti nováčka Extraligy HC Forsage. Domácí byli opět nuceni v sestavě poněkud improvizovat, neboť chyběl Pávek s R. Šívrem a k dispozici nebyl ani "fotbalista" Z. Tácha.

Přesto bylo od úvodního buly na domácích vidět, jak moc chtějí zvítězit. Hned v úvodních sekundách vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Říha a o minutu později to zkoušel i Beneš. Hosté se snažili střílet zejména z větší vzdálenosti. I když stříleli tvrdě, R. Lonsmín s jejich pokusy neměl vážnější problémy. V 7. minutě dostali domácí možnost zahrát si přesilovou hru. V ní se na hřišti poprvé v sezóně objevil rekonvalescent Postl a tento tah se plavským vyplatil. Postl totiž své první střídání v letošní sezóně zakončil přesnou střelou k pravé tyčce a poslal domácí do vedení. Podruhé se domácí radovali v minutě patnácté. Schaffelhoferovi sice střela nesedla, ale neposedný míček protlačil do soupeřovy síťky důrazný Kopic.

V úvodu druhé třetiny hráli přesilovku také hosté, ale největší šanci si paradoxně vypracoval plavský J. Šívr. Domácí byli i nadále aktivnější a předháněli se v zahazování šancí. Proto celkem zákonitě přišel trest. K odraženému míčku se 31. minutě dostal nejlepší střelec Forsage Brož a střelou nad rameno nedal Lonsmínovi šanci. Hosté ožili a zejména po několika vhazování před Lonsmínem dokázali domácí obraně pěkně zavařit. Domácí brankář ale své mužstvo podržel. Závěr druhé části už zase patřil jednoznačně domácím. Ve 36. minutě Kopic přistrčil míček Benešovi, ten si počkal, až se brankář Hlaváček položí a zavěsil. Vzápětí hostující brankář podruhé v utkání rozehrál míček mimo hřiště a domácím tak daroval druhou přesilovku. Tou domácí nepohrdli a Kopic přesnou střelou po zemi zvýšil už na 4:1.

V závěrečné třetině domácí utkání kontrolovali a navíc se opět předháněli v zahazování šancí. Hned v úvodní minutě měl tři tutovky na holi Kopic, ale neproměnil ani jednu. V další šanci se zjevil ve 46. minutě Říha, místo gólu ale trefil pouze brankáře do velmi bolestivého místa. Při střele byl ale faulován a tak domácí soupeři znovu zle zatopili při přesilové hře. "Trestné komando" Postl, P. Kopic, J. Šívr a Říha sice celé dvě minuty nepustilo hosty z obranného pásma, ale míček si cestu do sítě nenašel. V 51. minutě to s důrazem přehnal Novotný a přesilovku si zahráli i hosté. Domácí se ale ubránili bez větších potíží. V 56. minutě vyslal Novotný dlouhou přihrávkou na zteč Šívra, ten svůj nájezd v pádu proměnil a stanovil tak konečný stav 5:1.