7 ŠÍVR Radim     1 4   14 KOPIC Petr       4
6 BENEŠ Ondřej     1 3   B TÁCHA Zdeněk   1 1 3
11 LONSMÍN Pavel 1   1 3 2
B NOVOTNÝ Jiří     1 5 2

S uzdraveným brankářem R. Lonsmínem, ale bez pracovně zaneprázdněného obránce Srbeného a útočníka a zároveň kapitána týmu Pávka, který si na tréninku přetrhal vazy v kotníku, nastoupil HBC Plav proti jednomu z favoritů Extraligy Krasejovce.

Plavští začali velice aktivně, čímž soupeře zřejmě poněkud zaskočili. V úvodních minutách totiž brankáře Špačka zasypali sprškou střel a byli určitě aktivnější. Krasejovka ale tento nápor přečkala bez úhony a v 7. minutě naopak sama udeřila, když si na nezištnou Uhlířovu přihrávku naběhl Kořenář a Lonsmín byl bez šance. V 10. minutě hráli domácí, kteří získávali čím dál více půdu pod nohama, přesilovou hru, ale plavští sehráli oslabení velmi dobře. Skóre se tak změnilo až v minutě šestnácté, kdy milimetrovou kombinaci zakončoval Uhlíř do odkryté branky.

Na přelomu první a druhé třetiny nevyužili domácí druhou přesilovou hru, i tak ale druhá třetina vyzněla lépe pro ně. Plavská obrana odolávala až do 31. minuty, kdy Krasejovka dokázala díky dvěma slepeným gólům odskočit na čtyřbrankový rozdíl. V 37. minutě přidala pátou branku dokonce ve vlastním oslabení.

Hosté se dokázali prosadit až v úvodu závěrečné třetiny, kdy po přesné Šívrově přihrávce skóroval Říha. Další nepříjemný úder přišel ve 45. minutě, kdy domácí podruhé utkání skórovali ve vlastním oslabení a vzápětí přidali i sedmý úspěch. Ani hosté ale nezůstávali v útočení pozadu, a tak se i oni několikrát dostali do dobré střelecké pozice. Trápení v koncovce ale asi nejlépe vystihla situace, kdy Tácha tváří v tvář brankáři sice provedl blafák, ale místo zakončení brankáře pouze zalehl. Domácí poté přidali osmou branku, ale hosté se druhého gólu přece jen dočkali. Tácha s P. Lonsmínem měli v 56. minutě před brankou soupeře tolik času, že by stihli i "cigárko" a Lonsmín tak pohodlně stanovil konečné skóre 8:2.