7 ŠÍVR Radim 4 2 6 2 2 19 PÁVEK Karel   1 1 2 2
6 BENEŠ Ondřej   1 6 1 2 14 KOPIC Petr       1 2
11 LONSMÍN Pavel     1 2
B SCHAFFELHOFER Pavel     1 2

K prvnímu utkání nové sezóny přijela do Plava Zavadilka. V plavské sestavě jsme mohli zaregistrovat oproti loňské sezóně dost změn. Útok zůstal sice nezměněn, ale v obranných řadách nezůstal kámen na kameni.

Možná také proto domácím vůbec nevyšel úvod utkání. Hned v první minutě domácí obrana trestuhodně zapomněla na agilního Petříka, který si za ní naběhl a Bobr poprvé kapituloval. V 6. minutě se do míčku opřel znovu hostující Petřík a bylo to 0:2. Domácí pak zvýšili úsilí, do nadějného přečíslení se dostali J. Šívr s Říhou, dvakrát střílel Kopic a nakonec v 11. minutě snížil R. Šívr, který si naběhl až před branku a dorazil míček vyražený soupeřovým brankářem. Jinak první třetina vyzněla lépe pro pohyblivější hráče Zavadilky.

Ve druhé třetině domácí přidali a navíc se k nim také přiklonilo štěstí. Zejména čerstvý novomanžel R. Šívr ho měl požehnaně. Ve 23. minutě střílel sice těsně vedle, ale míček se od horní hrany mantinelu odrazil tak šťastně, že přeskočil branku, dopadl nešťastnému brankáři Zavadilky na záda a skončil v síti. I další plavský gól byl polovlastní. Nemohl u toho být nikdo jiný než R. Šívr, jehož nepříliš vydařenou střelu tečoval mezi nohy brankáře jeden z hostujících hráčů. Když v polovině utkání zamířil přesně k tyčce Říha, zdálo se, že se hosté položí. Jenomže v druhé polovině druhé třetiny přišla série vyloučení na obou stranách, hosté v závěru třetiny jednu z přesilovek využili a přiblížili se zpět na dostřel.

V úvodu závěrečné části hráli hosté přesilovku znovu, ale tentokrát toho příliš nevymysleli. Poté pro změnu hráli dvě přesilovky domácí, a přestože se také poměrně trápili, nakonec dokázali skórovat. Autorem branky byl Říha, který dorazil do sítě Pávkovu nepříliš vydařenou střelu. Tento gól byl zřejmě rozhodující, hosté poněkud rezignovali a tak mohl počtvrté skórovat R. Šívr, jemuž manželství zřejmě svědčí. Skvělou plavskou tříminutovku pak zakončil J. Šívr polostřelou - polopřihrávkou, která skončila přesně u tyčky hostující branky. Hosté v závěru z ojedinělého protiútoku sice dokázali ještě snížit, domácí si ale vítězství už vzít nenechali.