10 TÁCHA Pavel     7 2   17 JIŘÍČEK Miroslav 3   3 2
13 NOVOTNÝ Jiří 3 1 7 2   20 KOCOUREK Lukáš   1 3 2
16 KOPIC Martin   1 2 2 2 14 TIBITANCL Radek     2 1
19 SCHAFFELHOFER Pavel     2 1 4 A PÁVEK Karel 2 3 5

V posledním utkání sezóny nastoupil HBC Plav "B" na Pedagogu proti Falconu, a pokud chtěl získat prvenství v Okresním přeboru, musel bodovat. V brance se po dlouhé době zaviněné operací objevil mladíček Pivec.

Ten se ocitl hned v úvodu utkání ve spršce střel, neboť domácí začali hodně aktivně. Žádný gólový úspěch ze svého náporu ale nevyprodukovali a tak postupně začali útočit i plavští. Jejich probuzení pomohla nastartovat i dlouhá přesilovka, kterou také v 10. minutě využil Novotný. O dvě minuty později zamířil přesně Jiříček, a když vzápětí přidal Pávek třetí plavský gól, bylo zřejmé, že tlak domácích je nenávratně pryč. V závěru třetiny přidali plavští navíc další dvě slepené branky a bylo zřejmé, že utkání je rozhodnuté.

Ve druhé třetině přidali plavští další tři branky a vytáhli skóre až na 8:0. Až poté přišli ke slovu ve 36. minutě domácí.

V úvodu závěrečné třetiny přidal Jiříček devátý plavský gól, ale to bylo z plavské strany na dlouhou dobu vše. Ve 46. minutě skóroval podruhé v utkání Falcon. Závěrečné minuty se dohrávaly stejně jako v minulém utkání pod dojmem toho, že je rozhodnuto, a zřejmě proto byl závěr (alespoň co se bránění týče) trochu nedisciplinovaný a tak v posledních třech minutách padly další 4 branky. Poté už mohli plavští jásat a slavit prvenství v celém Okresním přeboru.