10 TÁCHA Pavel     8     14 TIBITANCL Radek   2 3 2
13 NOVOTNÝ Jiří 1 1 7
16 KOPIC Martin     1 2
19 SCHAFFELHOFER Pavel     3 1 4

Ve šlágru 18. kola okresního přeboru přivítalo plavské béčko na svém hřišti Samson. Plavští vyhověli žádosti Samsonu o přeložení utkání z neděle na sobotu a pak málem neměli koho poslat do hry. Do branky se tak postavila opora "A" mužstva R. Lonsmín a jediného klasického útočníka Z. Táchu musel doplnit "univerzál" Tibitancl a J. Šívr z áčka.

Úvod utkání patřil domácím, kteří zasypali soupeřova brankáře sprškou střel a jedna z nich si našla už ve 4. minutě cestu do sítě. Jejím autorem byl Z. Tácha. Plavský nápor pokračoval a v 10. minutě zvýšil svou tradiční dělovkou na 2:0 Novotný. Plavský nápor trval až do 12. minuty, kdy jej ukončila nenápadná akce hostů a tečovaný míček, který skončil za zády překvapeného Lonsmína. Stav 2:1 vydržel až do 18. minuty, kdy J. Šívr nejprve minul prázdnou branku, aby svůj omyl vzápětí napravil a zvýšil na 3:1. O minutu později zastavil Schaffelhofer pronikajícího útočníka Samsonu nedovoleně a přesilovku hosté poměrně rychle využili. Zdálo se, že se do konce úvodní části nemůže už nic přihodit, ale opak byl pravdou. Sekundu před koncem totiž J. Šívr zvýšil na 4:2.

Druhá třetina už tak divoká nebyla. Iniciativu převzali na své hole hosté, ale do šancí se příliš nedostávali. A pokud si šanci vypracovali, stál proti nim jistý Lonsmín v plavské brance. Plavští měli ve své sestavě navíc téměř neudržitelného Šívra, který v 25. a 33. minutě vytáhl skóre až na 6:2. V závěru třetiny přišlo několik vyložených šancí hostů, ale Lonsmín čaroval zejména při jedné z nich, když zasáhl semaforem, který by si jistě zasloužil nominaci do soutěže o zlatou helmu.

I ve třetí třetině byli mírně aktivnější hráči Samsonu, branky ale stříleli pouze domácí. Ve 47. minutě zakončoval kombinaci do prázdné branky Z. Tácha a v 50. minutě potrestal soupeřovu chybnou rozehrávku Šívr. Ten ve svým "one man show" pokračoval, v 56. minutě přidal devátý plavský gól a na populární desítku zaokrouhlil skóre dokonce ve vlastním oslabení. V úplném závěru byl ještě ve vyložené šanci sražen Z. Tácha, ale protože nařízené trestné střílení neproměnil, na skóre se už nic nezměnilo.