19 SCHAFFELHOFER Pavel 1   4 2   17 TRNĚNÝ Tomáš 1   2 2
13 NOVOTNÝ Jiří     3 2   20 KOCOUREK Lukáš     1 2
10 TÁCHA Pavel     1 2
14 TIBITANCL Radek 1   1 2

V dalším utkání okresního přeboru přivítal HBC Plav "B" na svém hřišti mužstvo Fosbeton-Estrich. Díky střelecké nemohoucnosti domácích se utkání zvrtlo v obrovskou bitvu, z níž přece jen vyšli vítězně plavští.

Úvod utkání patřil domácím, ale ani jedna ze střel za zády výborného brankáře Fosbetonu neskončila. Hosté, kteří útočili spíše sporadicky, si na svou velkou šanci počkali do 12. minuty a zapomenutý Čermák tváří v tvář Bobrovi nezaváhal. Plavští odpověděli hned o minutu později. Pávkovu přihrávku usměrnil do sítě Jiříček.

I druhá třetina měla podobný scénář jako třetina první. Domácí bezvýsledně bušili do hostující obrany a ve 27. minutě opět zapomněli za svými zády Čermáka, který strhl vedení znovu na stranu Fosbetonu. Domácí odpověděli přesně v polovině utkání, kdy do pravého horního růžku zamířil Pávek a vyrovnal na 2:2. Protože bylo skóre vyrovnané, začalo se docela přitvrzovat.

Ve 42. minutě těsně po skončení přesilovky vypálil tvrdě Trněný a poslal domácí poprvé do vedení. Vzápětí zaskočil jinak výborného hostujícího brankáře střelou z poměrně ostrého úhlu Tibitancl a zdálo se, že domácí získali rozhodující náskok. Hosté ale ještě více přitvrdili a na hřišti se začalo jiskřit. V 52. minutě komentoval jeden z hráčů Fosbetonu verdikt rozhodčích tak vehementně, až vyfasoval osobní trest. Protože na to reagoval dalšími vulgaritami, byl poslán vzápětí předčasně do sprch. V 55. minutě oplácel Pávek, dostal dvouminutový trest a hosté v přesilovce utkání zdramatizovali. O minutu později ale domácí svého soupeře zatlačili a značně nepřehlednou situaci zakončil Schaffelhofer pátým plavským gólem. Minutu a půl před koncem hosté ale znovu snížili, poté odvolali brankáře, ale domácí s vypětím všech sil perně vydřené vítězství udrželi.