10 TÁCHA Pavel   1 4 2   14 TIBITANCL Radek     2 4
19 SCHAFFELHOFER Pavel 2   4 2   20 KOCOUREK Lukáš 2   2 3 4
4 DROBIŠ Daniel   1 2 3
16 KOPIC Martin   1 2 3

Utkání plavského "béčka" s českobudějovickými Orli nabídlo zajímavý a rušný hokejbal.

Hostům patřil úvod utkání a už ve 3. minutě získali vedení na svou stranu, když potrestali Drobišovu chybu v rozehrávce. Domácí se do tempa dostávali později, ale v rozmezí 9. a 10. minuty otočili skóre na svou stranu. Nejprve střelu Z. Táchy dorazil do sítě Schaffelhofer a vzápětí sám Z. Tácha zamířil přesně do horního růžku soupeřovy branky. Strany se ovšem měnily za stavu 2:2, protože v 15. minutě hosté vyrovnali.

Druhá třetina proběhla jednoznačně v plavské režii. Hra se odvíjela převážně v domácím útočném pásmu a přišly i góly. Ve 24. minutě strhl vedení na plavskou stranu Schaffelhofer a ve 30. minutě vyhnal křížnou střelou z Hajného branky všechny pavouky. Když se v závěru třetiny ještě dvakrát trefil Kocourek, zdálo se, že o vítězi nebude pochyb.

Závěrečná třetina ale domácím příliš nevyšla. Museli se totiž obejít bez Říhy, který odcestoval na zápas "A" mužstva, a také bez M. Kopice, který odstoupil s poraněnou patou. Hosté ve 45. a 54. minutě snížili na 4:6 a přichystali závěrečný nápor. 17 sekund před koncem snížili dokonce na rozdíl jediné branky, ale domácí již vítězství uhájili.