Okresní přebor AHbK 2005/2006 - 7. kolo

12.11.2005 11:45 HBC PLAV "B" - HBC Falcon

Výsledek 13 : 7
Třetiny 3:6 3:0 7:1
Střely na branku 45:31 (13:12;14:10;18:9) Zásahy brankářů 24:32 (6:10;10:11;8:11)

A PÁVEK Karel 2 1 8 4

K sedmém utkání sezóny jsme byli svědkem neuvěřitelné přestřelky.

Domácí již po pár sekundách vedli, když se ze vzduchu trefil Z. Tácha, ale vzápětí vylo vyrovnáno. Než se plavští stačili rozkoukat, tak již 1:5 prohrávali. Falcon totiž předvedl neuvěřitelnou gólovou smršť a tak brankář Bobr, který nastoupil v dresu plavského "béčka" letos poprvé, téměř nestíhal lovit ve svém čeřenu. Náznak plavského zlepšení přinesl v 17. minutě P. Tácha, který využil toho, že měl brankář zakrytý výhled. Hosté ale vzápětí znovu skórovali a domácí byli zralí na ručník. Další náznak zmrtvýchvstání přinesl v závěru úvodní části Z. Tácha, na kterého soupeřova obrana zapomněla. Po první třetině tak svítil na ukazateli skóre hodně divoký stav 3:6.

Druhá třetina byla z plavské strany přece jen o něčem jiném. Ve 24. minutě přiblížil domácí téměř na dostřel Kocourek. Poté znovu několikrát zahrozil Falcon, ale jednu šanci zlikvidoval Bobr a při druhé mu pomohla horní tyčka. Ve 34. minutě přišlo první a zároveň poslední vyloučení v utkání a domácí přesilovku využili. Autorem kontaktní branky byl Kopic. V 38. minutě pak Pávek tvrdou a přesnou střelou od modré vyrovnal a mohlo se začínat znovu.

V závěrečné třetině se dal očekávat zajímavý souboj, ale domácí jej velmi rychle rozhodli jednoznačně ve svůj prospěch. Hned v první minutě po neuvěřitelném biliáru skóroval Tácha a vzápětí zvýšil Pávek na dvoubrankový rozdíl. Hosté sice o pár vteřin později znovu snížili, když se projevilo otřepané nedáš-dostaneš, ale byla to jejich labutí píseň. Domácí již měli utkání pevně ve svých rukou, přidali dalších 5 branek a stanovili tak hodně divoké skóre 13:7.