10 TÁCHA Pavel     2     9 TÁCHA Zdeněk 4 2 6 1
13 NOVOTNÝ Jiří 1   3   2 20 KOCOUREK Lukáš   1 2
19 SCHAFFELHOFER Pavel   1 3 1 2 17 PÁVKOVÁ Daniela 1   1
4 DROBIŠ Daniel

V 6. kole okresního přeboru zavítalo do Plava předposlední mužstvo tabulky Mucky Pup. V plavském dresu se trochu překvapivě poprvé v sezóně představil rekonvalescent Postl.

Plavští byli v utkání favoritem a začali aktivně. Všechny akce ale končily na betonech pozorného soupeřova brankáře, takže úvodní nápor vyzněl jalově. Poté vystrčili růžky hosté, ale i Pivec v plavské brance potvrdil velmi dobrou formu. Když už to vypadalo, že se hra vyrovnává, našel Trněný Z. Táchu a ten poprvé rozvlil síťku. Akci jako přes kopírák předvedli tito dva útočníci i v závěru úvodní třetiny, a tak se strany měnily za stavu 2:0.

Definitivní rozhodnutí přišlo hned v první desetiminutovce druhé části. Nejprve zakončil kombinaci Táchy a Trněného pohotovou střelou Novotný, poté rozjásala plavské fanoušky neméně pohotovou střelou Pávková a pro hosty smrtící tříminutovku ukončil dokonce ve vlastním oslabení svou třetí brankou v utkání Tácha.

Hned v úvodu závěrečné třetiny přidal šestý plavský úspěch Trněný, domácí hru jednoznačně kontrolovali a ve 47. minutě přidal aktivní Tácha sedmý gól. Hosté se čestného úspěchu dočkali až čtyři minuty před koncem utkání.