10 TÁCHA Pavel     3 2   14 TIBITANCL Radek       1
13 NOVOTNÝ Jiří 2   3 2 2 20 KOCOUREK Lukáš 1   1 1
19 SCHAFFELHOFER Pavel     1 1
4 DROBIŠ Daniel     1 1

V 5. kole okresního přeboru nastoupilo plavské béčko na pedagogu proti TSTV. Plavští se museli obejít bez fotbalistů Z. Táchy a Trněného, proto povolali na výpomoc J. Šívra a P. Kopice z "A" mužstva. Poprvé se také v plavské sestavě objevil obránce Novotný.

Byl to právě Novotný, který hned při první přesilovce potvrdil pověst tvrdého střelce a po Šívrově přihrávce otevřel skóre. Jinak se první třetina vyznačovala hlavně velkou bojovností a důslednou obranou TSTV, přes kterou se plavští útočníci jen těžko prosazovali. Domácí také několikrát zahrozili, ale Pivec v plavské brance chytal spolehlivě. Kapituloval až v poslední minutě první třetiny.

I v druhé třetině šli do vedení po Kocourkově střele hosté. Své vedení mohli zvýšit ve 33. minutě, kdy hráli přesilovku, leč stal se pravý opak. Kopicovu rozehrávku zachytil hbitý Klíma a hodně divoké sólo zakončil vyrovnávacím gólem. Plavští si poté vytvořili několik nadějných šancí, ale Šívr trefil brankáře Havla pouze do masky a P. Tácha mířil zblízka nad.

Mírný tlak, kteří si hosté vytvořili v závěru druhé části, ve třetí třetině postupně mohutněl, a tak brankář Havel, který se díky plavské značně vychýlené mušce dvě třetiny téměř nudil, najednou nevěděl, kam dřív skočit. Odolávat dokázal až do 53. minuty, kdy jej po Šívrově přihrávce zpoza branky nadvakrát překonal Kopic. Když o 4 minuty později zvýšil na 4:2 svým druhým gólem v utkání Novotný, zdálo se, že je rozhodnuto. Stačila ale jedna nepozornost, domácí z ojedinělého brejku snížili a začalo drama. TSTV odvolalo brankáře a dostalo se ke dvěma velice nebezpečným střelám, které skvěle zneškodnil Pivec. Hosté poté dokázali dostat míček do středního pásma a těsné vítězství uhájili.