10 TÁCHA Pavel 1   3     14 TIBITANCL Radek 1   1 1
19 SCHAFFELHOFER Pavel     2   2 20 KOCOUREK Lukáš 1 1 2 1
A LONSMÍN Pavel     2 1
4 DROBIŠ Daniel     1 1

K utkání 4. kola okresního přeboru AHbK přijelo do Plava "B" mužstvo Velešína. Domácí podali zodpovědný výkon podpořený bezchybným brankářem Pivcem a zaslouženě zvítězili.

Vše podstatné se událo v první desetiminutovce utkání. Už ve 2. minutě zamířil nad Peroutkovu lapačku P. Tácha a poslal domácí do vedení. Plavským hráčům narostla křídla, a tak v 6. minutě musel velešínský obránce hasit požár před vlastní brankou pomocí nedovoleného zákroku. Když už se zdálo, že hosté oslabení přežijí bez úhony, uvolnil Z. Tácha Kocourka a ten zamířil přesně. Hned po vhazování zachytil všudybyl Z. Tácha velešínskou rozehrávku a zvýšil na 3:0. To jeden z hostujících obránců neunesl a za nesportovní chování vyfasoval osobní trest, se kterým také nebyl spokojen a proto byl nakonec poslán předčasně pod sprchy. Plavské hráče tříbrankové vedení zřejmě poněkud uspokojilo, takže jsme poté dlouho žádnou branku neviděli. Od druhé třetiny navíc začali značně zlobit i hosté, a tak musel své umění předvádět i brankář Pivec. Hlavně díky němu svítila na ukazateli skóre na straně domácích dlouho nula. O tu přišel až ve 46. minutě, když byl krátký na dorážku z bezprostřední blízkosti. Šanci na zvrat vzal Termitům o čtyři minuty později Tibitancl, jehož nahození skončilo k překvapení všech za velešínským brankářem. Domácí si už poté vítězství bez problémů uhlídali.