* HOME *

   

V tradičním předvánočním hokejbalovém utkání letos jednoznačně dominovali mladí

 

V sobotu 19. prosince se v Plavu uskutečnilo tradiční předvánoční utkání hráčů HBC Plav "staří - mladí". Utkání bylo jako obvykle spojeno se zakončením první poloviny sezóny, takže nechyběl naražený sud a dobré jídlo tentokrát v podobě pečených kuřat.

V první třetině "staří", v jejichž dresu nastoupil i prezident HBC Plav Pavel Bárta, který svedl několik zajímavých soubojů se svým synem Janem, srdnatě vzdorovali, nicméně "mladí" se dvěmi celkem nenápadnými střelami prosadili a získali dvoubrankové vedení. Od druhé třetiny se převaha "mladých" projevila naplno, "staří" jejich rychlosti přestávali stíhat, a protože "mladí" své šance neomylně proměňovali, skóre rychle narůstalo. I "staří"ale měli šance, nicméně nedokázali je využít. Z. Táchu totiž několikrát vychytal výborně chytající M. Tácha a Kopic dvakrát nastřelil tyčku. Jenže čím více se "staří" tlačili do útoku, tím nebezpečněji hrozili "mladí" z rychlých protiútoků a ty proměňovali, takže se skóre nakonec zastavilo na hodně vysokém výsledku 1:12.

Statistiky utkání:
HBC Plav "staří" - HBC Plav "mladí" 1:12 (0:2;0:6;1:4)
Branky a nahrávky: 8. P. Tácha (J. Bárta) 0:1; 12. Bartizal (T. Lonsmín) 0:2; 24. Kocourek (Bartizal) 0:3; 25. Bartizal (J. Bárta, T. Lonsmín) 0:4; 30. Bartizal (J. Bárta) 0:5; 34. Bartizal (J. Bárta) 0:6; 38. J. Tácha (Trněný) 0:7; 40. Bartizal (J. Bárta) 0:8; 41. Trněný (J. Tácha) 0:9; 45. Vazda 1:9; 50. Trněný (T. Lonsmín, Kocourek) 1:10; 56. J. Tácha (Trněný) 1:11; 59. J. Bárta 1:12
Vyloučení 1:1, bez využití; rozhodčí Josef a Dominik Postlovi
Sestava HBC Plav "staří":
Beneš - Pávek, Srbený, P. Bárta - Z. Tácha, Kopic, Vazda, Urbánek
Sestava HBC Plav "mladí": M. Tácha - P. Tácha, T. Lonsmín, Kocourek - J. Bárta, Bartizal, Trněný, J. Tácha


© 2015 by Petr Kopic