* HOME *

   

Plavští vyhráli letošní ročník turnaje Šmíd bandy cup

 

V sobotu 11. prosince se na asfaltovém plácku u starého fotbalového hřiště v Roudném uskutečnil další ročník tradičního předvánočního turnaje Šmíd bandy cup, kterého se jako obvykle zúčastnili i hokejbalisté z Plava, kteří se tentokrát prakticky mohli jmenovat Tácha-Lonsmín team. V jejich sestavě totiž nastoupili 4 Táchové a 4 Lonsmínové, které doplnil Trněný a v prvním utkání také Pávek.

Na hřišti o rozměrech cca 30 x 15 metrů se jako obvykle hrálo bez offsidů, icingů a místo vylučování za fauly se zahrávaly trestné údery. Hra tedy spíš připomínala jakýsi hybrid hokejbalu a florbalu. Turnaje se jako obvykle zúčastnilo 5 mužstev, hrálo se systémem každý s každým 2 x 12 minut a turnaj jako obvykle řídil rozhodčí Ždiarský.

Plavský hokejbal měl zastoupení i v mužstvu "Bobr team", který sestavil bývalý brankář plavského "béčka" Pepa Bobr a kde stejně jako vloni nastoupil bývalý plavský útočník Honza Šívr. I v mužstvu "Preclíci" měli plavští zastoupení - v brance nastoupil Ondra Beneš, v útoku pak Martin Bartizal a Ondra Fendek. Plavským hokejbalem před léty prošel i kapitán tohoto teamu Lukáš Presl. V dalších mužstvech "Kraken star" a "Zahrádkáři", už žádný plavský hokejbalista nenastoupil.

Výsledky plavského mužstva:
Plav - Kraken star 9:2 Trněný, J. Tácha 2, Pávek, P. Tácha, M. Tácha, J. Lonsmín, Z. Tácha
Plav - Zahrádkáři 3:1 Trněný, T. Lonsmín, M. Tácha
Plav - Preclíci 4:3 T. Lonsmín, Trněný, M. Tácha, Z. Tácha
Plav - Bobr team 10:0
Trněný 3, J. Tácha, T. Lonsmín 2, P. Tácha, P. Lonsmín, M. Tácha

Konečné pořadí turnaje:
1. Plav
2. Zahrádkáři
3. Bobr team
4. Preclíci
5. Kraken star

Plav hrál v této sestavě: R. Lonsmín - P. Lonsmín, J. Lonsmín, T. Lonsmín, P. Tácha, Z. Tácha, J. Tácha, M. Tácha, Trněný, v prvním utkání navíc Pávek


© 2010 by Petr Kopic