* HOME *

   

Plavská cesta turnajem Red Bull Urban Buly skončila v osmifinále

 

V sobotu 27. května se na Jiráskově nábřeží v Českých Budějovicích uskutečnil turnaj Red Bull Urban Buly. Jednalo se o turnaj, který se odehrál na dvou hřištích o rozměrech 20 x 10 metrů s brankami velkými 120 x 50 cm. Hrálo se ve třech hráčích v poli bez brankáře s tím, že na soupisce mohlo být zapsáno maximálně 5 hráčů. Nepoužívaly se žádné chrániče ani rukavice. Hrálo se bude s tenisovým míčkem a délka utkání byla 2 x 5 minut.

Mezi 32 mužstvy, která do turnaje nastoupila, nechyběl ani HBC Plav, který nastoupil v sestavě Ondřej Beneš, Zdeněk Tácha, Jan Tácha, Matěj Tácha a Ondřej Maurer. Plavští byli nalosováni do skupiny "A", kde po výsledku 14:4 zvítězili nad mužstvem Lední užovky a ještě jednoznačněji výsledkem 16:3 rozstříleli mužstvo The chcanky. Ve třetím utkání pak po velmi dramatickém boji podlehli 7:8 mužstvu Kočka a myš, což znamenalo, že do osmifinále postoupili z druhého místa a v něm se tak utkali s vítězem skupiny "H".

Tím se stal pozdější celkový vítěz turnaje, mužstvo s názvem Dlouhoprsťáci a to také nakonec po výsledku 3:7 plavské hokejbalisty vyřadilo. Plavská cesta turnajem Red Bull Urban Buly tak skončila v osmifinále.

Kompletní výsledky turnaje

Krátké video z osmifinálového utkání na facebookovém profilu Budějcké drbny

 

© 2017 by Petr Kopic