Přípravné utkání 4.10.2010 od 19:00
HBC Plav - HC Krasejovka 12:8 (3:4;4:0;5:4)

V pondělí 4. října nastoupili plavští hokejbalisté k odvetnému přátelskému utkání proti Krasejovce. Početná marodka trochu zkomplikovala složení jejich sestavy, k dispozici nebyl ani jeden z brankářů, proto v brance nastoupil útočník M. Tácha.

Úvod utkání patřil Krasejovce, domácí se ale postupně vzpamatovali a vyrovnali hru i skóre. Ve druhé třetině poté předvedli šňůru čtyř branek, aniž by pozorný brankář M. Tácha inkasoval a otočili tak skóre jednoznačně ve svůj prospěch. Ve třetí třetině se hosté přiblížili na rozdíl jediné branky, poté ale zase odpověděli plavští, kteří si závěr utkání pohlídali a stejně jako před týdnem zvítězili poměrně divokým skóre 12:8.

Branky a nahrávky: 1. Krasejovka 0:1; 4. Krasejovka 0:2; 6. Pávek (T. Lonsmín) 1:2; 8. Z. Tácha (T. Lonsmín, Pávek) 2:2; 9. T. Lonsmín (Z. Tácha) 3:2; 12. Krasejovka 3:3; 16. Krasejovka 3:4 - přesilovka; 28. Kopic (Pávek) 4:4; 30. T. Lonsmín (Kopic) 5:4; 32. T. Lonsmín (Z. Tácha) 6:4; 33. Kopic (Novotný, Pávek) 7:4; 41. Krasejovka 7:5; 43. Pávek (Z. Tácha) 8:5; 49. Krasejovka 8:6; 50. Krasejovka 8:7; 52. P. Tácha (Kopic) 9:7; 54. Z. Tácha (Pávek) 10:7; 55. Novotný (Pávek, Kopic) 11:7; 56. Krasejovka 11:8; 60. Z. Tácha (P. Lonsmín) 12:8
Vyloučení 1:0; využití 0:1