Přípravné utkání 27.9.2010 od 19:00
HBC Plav - HC Krasejovka 12:8 (6:1;3:4;3:3)

V generálce na sobotní start hokejbalových soutěží nastoupil HBC Plav proti Krasejovce a svedl s ní divoké gólové dostihy.

Krasejovka přijela do Plava bez svých největších útočných es bratrů Uhlířů a než se rozkoukala, prohrávala 0:4. Domácím totiž v úvodu spadlo do branky vše, na co sáhli, a tak první třetinu vyhráli jednoznačně 6:1.

I úvod druhé třetiny patřil domácím, poté ale hosté zlepšili pohyb, přidali na důrazu, a to ve spojení s tím, že domácí vysoké vedení poněkud ukolébalo, mělo za následek, že góly začaly padat i do Benešovy sítě.

Na začátku závěrečné třetiny se hosté přiblížili na rozdíl dvou branek, poté ale zase přidali domácí a vytáhli skóre na 12:7. Poslední slovo nakonec patřilo Krasejovce, která v přesilovce stanovila konečný výsledek 12:8.

Odveta se pravděpodobně odehraje za týden v pondělí 4. října od 19 hodin.

Branky a nahrávky: 1. Vazda (Kopic, Pávek) 1:0; 5. Fendek (Bartizal) 2:0; 7. Bartizal (P. Lonsmín) 3:0; 9. P. Tácha (Kopic) 4:0; 13. Krasejovka 4:1; 16. Vazda (Novotný) 5:1; 17. Kopic (Vazda) 6:1; 21. Bartizal (Fendek) 7:1; 22. Fendek (Pávek) 8:1; 28. Krasejovka 8:2; 33. Krasejovka 8:3 - přesilovka; 36. Pávek (Bartizal) 9:3; 39. Krasejovka 9:4; 40. Krasejovka 9:5; 42. Krasejovka 9:6; 45. Krasejovka 9:7; 49. Pávek (Fendek) 10:7; 51. Kopic (Bartizal) 11:7; 55. Fendek (Bartizal, P. Lonsmín) 12:7; 60. Krasejovka 12:8 - přesilovka
Vyloučení 2:1; využití 0:2