* HOME *

   

Co myslíte, bude se ještě letos hrát?

 

Bude se ještě letos hrát? To je otázka, která zcela jistě zajímá každého hokejbalistu, na kterou ale bohužel neexistuje jednoznačná odpověď.

Já osobně tomu, že se ještě bude hrát, příliš nevěřím, a to ani přesto, že někdy po novém roce byla na facebookovém profilu AHbK zveřejněna informace, že sezóna by případně mohla být prodloužena do konce května. Dalo by se říct, že do konce května sice zbývají dva měsíce, což je celkem dlouhá doba, ale ono to až tak růžové není.

První rozvolňování současného lockdownu přijde pravděpodobně týden po velikonocích, což bude téměř v polovině dubna a toto rozvolnění se zřejmě bude týkat zejména návratu dětí do škol a zrušení zákazu cestování mezi okresy. Dle informace z dnešní tiskové konference ministra zdravotnictví by ještě do velikonoc měl být představen nový protiepidemický systém PES a hlavní hygienička jedná se zástupci z různých oblastí, jako je kultura a sport, o tom, jaká pravidla pro rozvolnění nastavit, jenže pro dohrání sezóny opravdu už moc času nezbývá. Kdyby další rozvolnění, které by znamenalo povolení sportovních soutěží, přišlo koncem dubna, nestihla by se do konce května dohrát ani základní část, takže se naskýtá otázka, zda to vůbec má význam.

Co si myslíte vy? Bude se ještě letos hrát? Svůj názor můžete vyjádřit v anketě, která je k dispozici zde i na hlavní stránce webu.

Anketa od Vsevjednom.cz


© 2021 by Petr Kopic