* HOME *

   

V sobotu 3. září nastoupí HBC Plav k přípravnému utkání v Suchdole nad Lužnicí

 

Protože se pomalu blíží začátek sezóny 2016/2017, naplánovali si plavští první přípravné utkání, které se uskuteční v sobotu 3. září od 10 hodin v Suchdole nad Lužnicí.

Suchdol hraje hokejbal pod Českomoravským hokejbalovým svazem a v letošní sezóně bude působit ve 2. národní lize. V červnu se mimo jiné zúčastnil Českého poháru, který se hrál v českobudějovické Budvar aréně a poté se zúčastnil Highlander cupu v Prachaticích (tohoto turnaje se zúčastnili i v Plavu dobře známí hokejbalisté Čejkovic).

Plavští se se Suchdolem letos už jednou střetli, stalo se tak 6. února a v utkání hraném na 2 x 20 minut čistého času, kdy se polovina utkání hrála s plastovým míčkem ČMHbS a polovina s míčkem tenisovým, dominovali plavští, kteří zvítězili 9:3.

Únorové utkání se hrálo ještě na asfaltovém povrchu, během prázdnin ale v Suchdole položili nový plastový povrch, takže zářiové utkání se odehraje na tomto povrchu. Pokud se chcete podívat, jak se plavští s tímto pro ně naprosto neznámým povrchem popasují, zajeďte se podívat v sobotu 3. září do Suchdola nad Lužnicí.

 
 
 
 
 

© 2016 by Petr Kopic