* HOME *

   

Kompletní rozpis utkání HBC Plav v nadstavbové části sezóny 2015/2016

 

AHbK zveřejnila kompletní rozpisy utkání nadstavbové části sezóny 2015/2016. Poté, co jsme minulý týden přinesli termíny prvních utkání nadstavby, tak můžeme zveřejnit kompletní rozpis.

"A" mužstvo čeká 8 utkání, systémem doma - venku se tak utká s Huricanem, Čejkovicemi, Long cashem a Včelnou. Do této pětičlenné skupiny se dle propozic zveřejněných v červnu minulého roku se započítávají všechna odehraná utkání. Dvě nejlepší mužstva se poté utkají v Superfinále o titul mistra AHbK.

"B" mužstvo bohužel čekají pouze 4 utkání. Díky tomu, že v průběhu sezóny svou činnost ukončilo "A" mužstvo Dřitně a do soutěže vůbec nenastoupilo Nové Vráto, bude mít nadstavbová skupina "B" (O účast v Extralize) pouze 6 mužstev, jimiž budou poslední dvě mužstva z Extraligy a nejlepší čtyři mužstva 1. ligy. Do tabulky se dle propozic budou započítávat vzájemná utkání ze základní části a znamená to, že na mužstva z 1. ligy čekají pouze utkání se dvěma týmy z Extraligy. Takže plavské "béčko" se systémem doma - venku utká pouze s mužstvy Pink Panthers a KN Interiery.

Rozpis utkání "A" mužstva

Rozpis utkání "B" mužstva


© 2016 by Petr Kopic