* HOME *

   

HBC Plav oslavil patnácté narozeniny

 

V sobotu 8. září se uskutečnila oslava patnáctých narozenin HBC Plav. Vše začalo odpoledne v 16 hodin, kdy se ustkutečnil "miniturnaj", kterého se kromě současných hráčů zúčastnila i řada hráčů bývalých. Všichni hráči se losem rozdělili do tří mužstev a ta se pak mezi sebou utkala v utkáních na 2 x 15 minut.

Zde jsou výsledky:
Bílí - Žlutí 1:2 (1:1) Branky: Maurer - Pokorný, P. Tácha
Bílí - Modří 1:9 (1:3) Branky:
Maurer - Novotný 3, Bartizal 2, F. Stehlík, J. Bárta, R. Šívr, M. Tácha
Modří - Žlutí 4:2 (2:1) Branky:
M. Tácha 2, Novotný, Presl - Pávek, J. Lonsmín

Kanadské bodování miniturnaje: 7 - M. Tácha (3+4); 4 - Novotný (4+0); 3 - Bartizal (2+1); J. Bárta (1+2); 2 - Maurer (2+0); P. Tácha, Pávek, R. Šívr, Presl (1+1); Z. Tácha, Jiříček (0+2); 1 - F. Stehlík, Pokorný, J. Lonsmín (1+0); P. Bárta, Trněný, T. Lonsmín (0+1)

Sestavy:
Modří: Beneš - R. Šívr, Novotný, T. Lonsmín, F. Stehlík - M. Tácha, Bartizal, Jiříček, J. Bárta, Presl
Žlutí: Bobr - Pávek, Srbený, P. Tácha, J. Lonsmín - Trněný, M. Kopic, Pokorný, P. Bárta, Ribola
Bílí: Pávek st. - Kopic, Tibitancl, Sokolík, Kocourek - Z. Tácha, Maurer, Fendek, Fara

Po skončení turnaje se všichni přesunuli na zahradu Hostince na Ostrově, kde následovalo posezení u pečeného prasete. Během večera se na projekčním plátně objevila prezentace fotografií z celé patnáctileté historie a také dvě exkluzivní historická videa. Otevřen byl rovněž Fanshop, ve kterém bylo možno zakoupit řadu upomínkových předmětů HBC Plav. K dizpozici byly zbrusu nové čepice, hrnečky, patnáctiročenka, či knižní vydání "PBO".

Co říci závěrem? Asi to, že se akce vydařila a že se už teď můžeme těšit na další výročí např. za 5 let při příležitosti dvacátých narozenin.


© 2012 by Petr Kopic