14 FERDAN Jiří 4 1 9 2 - 97 MAURER Ondřej 1 2 8
18 LONSMÍN Pavel     5   - HS WEBER David 4 2 7
19 PÁVEK Karel 3 4 6   -
HS HEŘMAN Martin   3 8

V posledním kole nadstavby 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Včelné a k jistotě prvního místa potřebovali zvítězit.

A svůj cíl začali velmi rychle naplňovat. Hned z první akce vypálil z pravého křídla J. Tácha a jeho dělový projektil otevřel skóre. V 5. minutě se do míčku opřel Pávek a bylo to 2:0 pro hosty. A když se hned vzápětí před brankou dobře zorientoval Weber, vedli hosté už 3:0 a o vítězi utkání bylo víceméně jasno. Včelná, které v utkání už o nic nešlo, působila dost odevzdaným dojmem a na hřišti tak i nadále dominovali plavští, kteří v první části přidali ještě další čtyři branky. Postarali se o ně Pávek, Weber, Maurer a Ferdan.

I druhá část patřila hokejbalistům z Plava. Ti ve svém útočném pásmu roztáčeli pořádný kolotoč a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Postupně se prosadili J. Tácha, Z. Tácha, znovu J. Tácha, Weber a Ferdan a řada dalších šancí ještě zůstala nevyužita. Včelná hrozila z občasných protiútoků a po jednom z nich se v závěrečné minutě druhé části dočkala i ona svého gólu.

V závěrečné části se obraz hry nezměnil. Plavští převážnou část hry strávili v útočném pásmu, občas ale zapomínali bránit a tak si několik těžkých zákroků připsal i brankář Beneš, který napřiklad zlikvidoval nájezd dvou úplně osamocených soupeřů. Jinak se hra ale odehrávala hlavně v obranném pásmu Včelné a plavští ze svého tlaku vyprodukovali další čtyři branky, o které se postaral dvakrát Ferdan a po jedné brance přidali Weber a Pávek. Utkání tak skončilo hodně vysokým vítězstvím plavských hokejbalistů v poměru 16:1.