5 MACHÁLEK David     0   - 92 TÁCHA Zdeněk 1   1 4
14 FERDAN Jiří     0  4 - 97 MAURER Ondřej     0
19 PÁVEK Karel     1   -
87 BÁRTA Jan   1 1   -

K dalšímu utkání odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, kde s místním "A" mužstvem sehráli duel, který snesl nejpřísnější kritéria play off.

V první části byli lepším mužstvem hokejbalisté z Plava. Plavští svého soupeře přestříleli v poměru 13:5 a připravili si několik šancí, které volaly po gólu. V 5. minutě z mezikruží bez přípravy pálil J. Tácha, našel ale pouze lapačku domácího brankáře Miklíka. J. Tácha byl i v další vyložené šanci, nicméně jeho bekhendová dorážka do odkryté části branky mířila příliš vysoko. Domácí v první části hrozili víceméně sporadicky, přesto několikrát nebezpečně zaměstnali Beneše.

Ve druhé části se hra vyrovnala, takže si na své přišel i Beneš v plavské brance. Šance se střídaly na obou stranách, oba brankáři ale zůstávali neprůstřelní. Po gólu volala například Maurerova střela do levého horního růžku, kterou brankář Miklík vytáhl hranou lapačky. Gólu jsme se nakonec přece jen dočkali. Ve 26. minutě sice plavští nevyužili už svou třetí přesilovku, nicméně krátce po jejím skončení našla Bártova přihrávka hůl Z. Táchy a ten se před odkrytou brankou nemýlil. Ve druhé části druhé třetiny začali čím dál tím více hrozit domácí a Beneš musel vytáhnout několik skvělých zákroků, aby udržel čisté konto.

V závěrečné části se iniciativa střídala na obou stranách a několikrát opět skvěle zasáhli oba brankáři. Postupem času se samozřejmě k náporu začali nadechovat domácí, nicméně Beneš v plavské brance odolával. V 57. minutě pak přišlo hodně přísné Ferdanovo vyloučení a domácí se v závěru přesilovky přece jen prosadili, když po rychlé kombinaci na jeden dotek propálil Beneše Brož. Čejkovičtí byli rázem na koni a plavští byli v závěru rádi, že neinkasovali druhou branku.

Čejkovickému náporu nakonec odolali a o zisku druhého bodu musely rozhodnou samostatné nájezdy. V první sérii neuspěl M. Tácha a na druhé straně otevřel skóre bekhendovým blafákem Ruso. Ve druhé sérii se neméně povedeným blafákem prosadil Bárta, a protože Beneš R. Plášila vychytal, bylo skóre vyrovnané. Ve třetí sérii střelou na vyrážečku neuspěl Machálek a na druhé straně o osudu utkání rozhodl střelou mezi betony Brož.